Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Луцьке «ТЕРЕМНО» привезло срібло з відомого конкурсу

16:58 06.12.2017
920
Минулого року компанія «ТЕРЕМНО» впевнено дебютувала на конкурсі «HR-бренд 2016» із проектом «ТЕРЕМНО – постійний рух»: тоді вони розповіли про трансформацію компанії, про цінності, які об’єднують команду, і про шлях довжиною у більше ніж 30 років.
«В певний момент ми зрозуміли, що навколишній світ змінюється щохвилини, і зробити щось справді важливе і потрібне мають шанс лише ті компанії, які змінюються та вдосконалюються повсякчас», – говорять теремнівці.

Цьогоріч підприємство продовжило тему змін компанії. Проект «Смачно. Швидко. Гаряче» – це не просто гарний лозунг, це – історія про смаколики, зроблені з любов’ю. Про те, що поруч із традиціями і рідними нам родинними цінностями є місце для драйву, молодіжних течій та інновацій. Це проект про важливість професії пекаря і роль «ТЕРЕМНО» у її відродженні і розвитку.

Не тільки вдалий проект творить майбутнє компанії, але й люди, які цей продукт створюють, бережуть традиції і готові до нових викликів.

Презентували проект: голова правління Андрій Тищенко і керівник служби по роботі з персоналом Олена Висоцька – люди, які щодня вкладають в «ТЕРЕМНО» свої працю і натхнення. Цього року підприємство везе додому срібло, яке ще цінніше, адже кількість учасників збільшилася майже удвічі.

«Ми зрозуміли, як багато уже зроблено, і ще чіткіше зрозуміли, скільки ще зробимо незабаром. Ми вже відчуваємо зміни і щиро, від усього серця сподіваємося, що і Ви відчуваєте їх разом з нами», – розповідають працівники «ТЕРЕМНО».

Довідково:

«Премія HR-бренд» – це визнання успіху компанії в бізнес-співтоваристві, серед експертів і колег, клієнтів і претендентів. Цей унікальний конкурс HR-кейсів дозволяє простежити актуальні тенденції та нові, ефективні ідеї, що з'являються у галузі, а також дає можливість детально вивчити ті HR-інструменти, які компанії-лідери використовували за останній рік.

;
Загрузка...
Коментарі
15 серпня
Вчора
13.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин