Підприємець буде судитися за тренажерний зал із міськрадою

21 Січня 2016, 18:12
2600 Джерело: volynpost.com

Вдруге на розгляді Виконавчого комітету Луцької міської ради постає питання розміщення приватного тренажерного залу у Луцькій ДЮСШ № 2.

Питання конфліктне, адже батьки дітей, що там навчаються, проти таких обставин. Кажуть, дітям ніде тренуватися, пише Громадське.Волинь.

Віра Шварцкопф – мати однієї з учениць спортшколи. Вона прийшла на засідання виконкому уже вдруге, аби відстояти приміщення, в якому нині розміщений приватний тренажерний зал. Вона каже, що діти займаються у коридорах, а «здорові дядьки» натомість займаються тренуваннями у залі розміром в майже 90 кв. метрів.

Сам підприємець Василь Петрищак  на території школи працює з 2012 року і каже, що ніяких конфліктів у нього за весь час підприємницької діяльності не було. А розпочалося усе тоді, коли дія договору оренди з школою припинилася. Поза камерою підприємець каже, що вчасно подавав документи до міськради на продовження дії договору, але вони десь губилися. Тому, довелося подати документи на укладання нового договору оренди, що і розглядали на виконкомі.

Думки членів комітету розділилися. Заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев каже, що підприємець прийшов у розвалене приміщення, яке тоді нікому не було потрібне. Він облагородив його і дав можливість людям займатися спортом, а проблеми у нього почалися, коли наближалися місцеві вибори. Мовляв, підприємець не підтримав кандидата, за якого просили. Яковлев вважає, що договір варто укласти хоча б на рік, аби підприємець міг спокійно виселитися із приміщення. «Не виганяти» на вулицю закликав й інший заступник мера Сергій Григоренко. Він вважає, що тренажерний зал не повинен бути у спортшколі, але час на виселення у Василя Петрищака повинен бути.

Категорично проти підприємця виступав член виконкому Олег Бондарук. Мотивував свою позицію він тим, що кількість дітей у спортшколі зростає і їм ніде тренуватися. Тому приміщення школі треба зараз як ніколи, і ніяких відносин із підприємцем не треба більше мати.

Захищав підприємця член виконкому Сергій Романчук. Не на камеру він каже, що підприємця хочуть виселити із школи не просто так, бо бажають на його місце поставити іншого. Романчук каже, що живе у районі спортшколи і вважає, що тренажерний зал  із спортивними хлопцями  – краще, аніж ті самі хлопці у алкогольному та наркотичному сп’янінні.

Виконком все ж прийняв рішення не укладати новий договір із підприємцем Василем Петрищаком. Але це його не зупиняє. Петрищак каже, що подав документи до суду і буде захищати свої права там.

Наразі, як розповідає Віра Шварцкопф, двері до тренажерного залу зачинені, а ключі підприємець забрав. Директор школи Валерій Панчук просто не відповідає на дзвінки батьків і тренерів, в яких досі є запитання, що ж буде із приміщенням.

Хочете бути першими на районі? Підписуйтесь на наші новини у спільнотах Facebook та Вконтакте.

Коментарі
21 Січня 2016, 21:06
Що не можна замки вскрити та повиносити на двір те лахміття. Дітям справді не вистачає місця. А там дяді з тьотями фітнесом займались хай шурують в приватні центри. Ще й до того всі машинами приізджали, а тепер уявіть де вони паркували своі авто: і на газонах і в дворах і на переходах
22 Січня 2016, 22:18
панчук гниа ще та цеж кум регіонала башкаленка ,за його квотою панчука поставили директором спортшколи і веде він себе не як директор а як міністер освіти незрозуміло чому з ним ще нерозірвали контракт . А Бонарук отримав пароу гривень щоб погавкав нібито за дітей а якщо чесно то стелить дорогу Панчуку щоб у нього був свій спортзал . Чому мють заробляти підприємці якщо може заробляти панчук
22 Січня 2016, 22:34
нарахунок парковки читач ти неправ піди і подивись де стоїть джип Панчука прямо на тртуарі та щей на вшоходному переході бик твій панчук а за час поки непрацює тринажерка машин непоменшало такщо шановний читач тобі панчук підсовує лажу і нарахунок дітей ти теж обісрався секції недоукомлектовані. Івзагалі ітьми прикриваються ільки ПІДАРАСИ то хто вти з пнчуком пвісля цього
Коментар
28/11/2021 Неділя
28.11.2021
27.11.2021