Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
4LutskYouthforum у Луцьку
4LutskYouthforum у Луцьку

У Луцьку відбудеться молодіжний форум

00:03 05.12.2017
1136

Лучан запрошують на форум #4LutskYouthforum, який відбудеться 9 грудня.

Захід проходитиме в РЦ «промінь» із 10:00 до 15:00. Організовує його Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради та Молодіжний центр Волині.

Організатори обіцяють, що форум буде наповнений якісною інформацією та можливостями, які відкриті для молоді. На форумі виступатимуть цікаві мотивуючі спікери.

Разом із молоддю організатори планують розробити «Дорожню карту молодіжного сектору» у Луцьку на 2018 рік.

Молоді люди міста разом з представниками влади та громадськими активістами сформують бачення та напрямки розвитку молодіжної політики в Луцьку, обговорять сучасну місцеву програму співпраці міста та молоді, а також напрацюють власні ініціативи та проекти які реалізують впродовж 2018 року у Луцьку.

Під час форуму присутні почують виступи щодо розвитку молодіжних просторів, молодіжних рад та інших інноваційних проектів від молоді і для молоді міст України.

На захід запросили представників Луцької міської ради, депутатів. Начальниця відділу сім'ї та молоді Луцької міськради Катерина Шкльода розкаже про стан молодіжної політики.

Спікери форуму:

Вероніка Дякович – радник міського голови Тернополя. Тема виступу: «Навіщо потрібні молодіжні міські ради?»

Максим Ткаченко – координатор молодіжного ХАБу «Космодром», місто Червоноград, фахівець із соціальної роботи І категорії Червоноградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Тема виступу: «Простори для молоді, як середовища для розвитку міста».

Світозар Нітспол – координатор проекту U-Report Ukraine розкаже про соціологічні опитування про молодь і для молоді.

Під час заходу розіграють приз серед учасників конкурсу. Умови конкурсу на сторінці форуму: https://www.facebook.com/events/137466883582080/

Місце проведення: Force Arena, РЦ «Промінь»

Для участі у форумі зареєструйся до 7 грудня:

https://goo.gl/forms/yL3OGWDUe0rCKHyu2


Загрузка...
Коментарі
18 жовтня
Вчора
16.10.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин