УВАГА Волинь!

повітряна тривога

усі в укриття

Луцьк отримає ще дев'ять нових тролейбусів

25 Січня 2022, 17:29
Луцьк отримає ще 9 нових тролейбусів РЕКЛАМА 404
Луцьк отримає ще 9 нових тролейбусів

У складальному цеху ДП «Автоскладальний завод № 1» відбулася передача наступної партії тролейбусів «Богдан Т70117» для Луцька.

Про це повідомляє пресслужба ДП «Богдан Моторс»

Участь в урочистостях взяли представники Луцької міської ради на чолі з міським головою Ігорем Поліщуком, Луцького підприємства електротранспорту та ЗМІ. Вже цього тижня нові тролейбуси виїдуть на маршрути №1, 2, 5, 12, 15 та 15а.

Ігор Поліщук зазначив, що такі тролейбуси Луцьке підприємство електротранспорту вже експлуатує півтора року. Саме тоді місто отримало перші екземпляри громадського транспорту, і вони добре себе зарекомендували.

«Тролейбуси надійні, не мають значних поломок та найголовніше – зручні, про що неодноразово відгукувались лучани. А ще, що важливо для міського комунального підприємства, вони в умовах критичного зростання вартості електроенергії, допомагають нам економити кошти, адже, орієнтовно, на 30% споживають менше електроенергії, ніж старі тролейбуси», – повідомив міський голова.

Ігор Поліщук також розповів, що в середині лютого місто планує повністю отримати усі тролейбуси, а це – ще вісім одиниць транспорту та рухатиметься до наступного проєкту, який передбачає придбання ще 30 тролейбусів, шість з яких будуть з автономним ходом.

За його словами реалізовують також грантовий проєкт на 155 тисяч євро, який передбачає побудову додаткових тролейбусних ліній, нові поворотні стрілки, які допоможуть скоротити загальний пробіг тролейбусів та оптимізувати схему маршрутів.

Тролейбуси «Богдан Т70117» низькопідлогові, мають відкидний трап і забезпечені місцями для пасажирів пріоритетної категорії. Вони обладнані кондиціонером салону та кондиціонером кабіни водія. У салоні є WI-FI та USB-роз’єми.

Читайте також: У Луцьку відновлять зупинку «Центральний ринок»

Коментар
22/05/2022 Понеділок
23.05.2022
22.05.2022