УВАГА Волинь!

повітряна тривога

усі в укриття

Лучан кличуть на відкриття виставки картин Тетяни Галькун

25 Січня 2022, 13:13
Тетяна Галькун 448
Тетяна Галькун

Лучан та гостей міста кличуть на відкриття виставки картин народної художниці України Тетяни Галькун.

Про це повідомили  на сайті Луцької міської ради.

Відкриття  відбудеться у вівторок, 25 січня 2022 року, о 17.30 в Арт-галереї «Луцьк» (вул. Богдана Хмельницького,1). Захід приурочено 75-річчю від дня народження художниці, 50-річчю творчої діяльності та 30-річчю викладацької роботи.

Тетяна Галькун – членкиня Національної спілки художників України, професор кафедри образотворчого мистецтва та дизайну факультету культури й мистецтв Волинського національного університету імені Лесі Українки. Працює у галузі станкового живопису, основні жанри – натюрморт і пейзаж.

Заснувала в Луцьку власну школу живопису. Знана і шанована не лише на Волині, а й у всеукраїнському та європейському мистецькому середовищі. Її пензлю належать більше кількасот тематичних полотен, портретів, пейзажів, натюрмортів у вітчизняних картинних галереях, державних і громадських установах, приватних колекціях. Окремі роботи зберігаються у Штаб-квартирі ЮНЕСКО. 

Активна учасниця численних регіональних, всеукраїнських та закордонних виставок, конкурсів, пленерів, бієнале та інших мистецьких подій. У 2004 році присвоєно звання «Народний художник України».

Читайте також: У Луцький зоопарк почали привозити новорічні ялинки

 

 

 

Коментар
22/05/2022 Понеділок
23.05.2022
22.05.2022