УВАГА Волинь!

повітряна тривога

усі в укриття

На фестивалі «Різдвяні піснеспіви» виступили 50 колективів громад

20 Січня 2022, 10:16
На фестивалі «Різдвяні піснеспіви» у Луцьку виступили 50 колективів громад 404
На фестивалі «Різдвяні піснеспіви» у Луцьку виступили 50 колективів громад

У Луцьку впродовж дня 19 січня виконували твори на різдвяну тематику 50 колективів громади. Фестиваль «Різдвяні піснеспіви» відбувся в Палаці культури Луцька.

Про це пише «Суспільне».

Різдвяне музичне дійство відбулося в Луцьку 21-ий раз. Цьогоріч на сцені виступили вихованці дитсадків, школярі, колективи релігійних конфесій, різні творчі колективи Луцької громади, – каже методистка палацу культури Тетяна Шершень.

На сцені та за лаштунками Палацу культури панувала святкова атмосфера. Керівниця фольклорного колективу ліцею № 14 Луцька Олена Шульгач перед виступом проводила репетицію. Пісенні твори до фестивалю збирали на території Волині, – розповіла учасниця народного дитячого фольклорного колективу «Дивоцвіт» Злата Коць.

«Щоліта ми отримуємо завдання: їдемо до дідусів, бабусь в села і там записуємо стародавні пісні, колядки, і потім з них робимо нашу програму. Сьогодні виконували колядки, записані на Волині в селі Заріччя Ковельського району», – каже школярка

Кращі зразки народної творчості з різних куточків України виконали учасники фольклорного гурту «Веретенце» школи № 24 Луцька, – зазначила керівниця гурту Галина Гісь.

«Будемо щедрувати. Композиція називається «Через поле широкеє». Взагалі виконуємо веснянки, колядки – весь календарно-обрядовий рік. Дійства і родинно-обрядові, обжинки співаємо», – додала керівниця фольклорного гурту.

Як додала методистка Палацу культури Тетяна Шершень, у програмі виступів пролунали колядки, щедрівки, різдвяні дійства, хорова музика та авторські твори на різдвяну тематику.

Читайте також:  «Здалося, що я розпадуся на частинки»: як лучани пірнали в Стир на Водохреще

Коментар
22/05/2022 Понеділок
23.05.2022
22.05.2022