Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Луцький депутат Петро Нестерук долучився до акції «Подаруй музею твір»
Луцький депутат Петро Нестерук долучився до акції «Подаруй музею твір»

Депутат подарував картини Музею історії Луцького братства

19:27 28.11.2017
3240

Керівник фракції «Солідарність» у Луцькій міській раді Петро Нестерук долучився до акції «Подаруй музею твір».

Сама акція відбувається з нагоди 400-річчя від заснування Луцького Хрестовоздвиженського братства.

Петро Нестерук з такої нагоди забезпечив музею потребу експозиції у портретуванні луцьких братчиків – Івана Виговського та Галшки Гулевичівни.


Під час бесіди зі школярами, які розглянули нові експонати, сам обранець громади пожартував, що йому приємно, що у музею виникла така проблема. «Насправді, хотілося долучитися до підтримки наших музеїв, які бережуть у собі пам’ятку про таких відомих людей, які були частиною нашого міста», – зазначив депутат.

Як розповіла завідувач Музею історії Луцького братства Олена Бірюліна, ініціатором втілення у життя таких портретів стала художниця Ірина Дацюк. Саме вона разом із дочкою Іванною виконали ці дві картини.

Під час заходу багато про історію музею розповів і його головний ентузіаст Андрій Бондарчук – депутат Верховної Ради першого скликання та голова Луцького Хрестовоздвиженського братства. Він наголосив, що у наш час дуже важко обходитися без меценатів та благодійників, тож відзначив участь у долі музею Петра Нестерука.


Насамкінець Андрій Бондарчук вручив луцькому депутату та художниці Ірині Дацюк ексклюзивні п’ятигривневі монети, виготовлені до 400-річчя Луцького братства. А Петро Нестерук поставив свої «автографи» на подарованих музею портретах.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Біруліна молодець

17:32 29.11.2017

зробила тьотка кльову штуку і продовжує двіжувати

3 червня
Сьогодні
Вчора
01.06.2020
31.05.2020