Керівник Волинського народного хору виявив шахраїв, що виступали під їх брендом

16 Січня 2022, 12:34
Шахраї виступають під брендом "Волинський народний хор" 443
Шахраї виступають під брендом "Волинський народний хор"

Керівник Волинського народного хору Олександр Стадник застукав на гарячому шахраїв, які виступали на корпоративі під брендом його колективу.

«Чисто випадково (а може так долі треба було) я взнаю, що одну з організацій ввечері на корпоративі вітає Волинський народний хор. Оскільки, у нас на цей день не було заплановано ніяких ні концертів, ні тим більше корпоративів, вирішив особисто познайомитись з новим Волинським хором», – пише на сторінці Олександр Стадник.

В ресторані «Старий полковник», де мав відбутися виступ адміністрація підтвердила, що всі чекають Волинський народний хор, але вони запізнюються, бо десь затримались. Тому, пан Олександр вирішив дочекатися артистів.

«Я прекрасно розумію, що назвись ти яким хочеш ім'ям, чи то «Свято», чи «Будні», чи якось інакше і запропонуй людям заплатити гроші за те, що ти їх привітаєш – ніхто й «ламаного гроша» не дасть. А от Волинський хор – це бренд, це відомо, це звучить. То чому б не скористатись. Стикаємось з цим досить часто, але вчора я вперше вирішив все ж вивести все і всіх, як то кажуть, «на чисту воду». І тут справа зовсім не в тому, що і як вони співають і грають, я не збираюсь робити якийсь професійний аналіз чи, тим паче забороняти співати наш репертуар. Але всі мають знати, що дуже часто під маркою «Волинський народний хор» діють звичайні шахраї, або просто безсовісні люди», – пише керівник колективу.

Цей колектив незаконно використовується бренд Волинського хору, та повністю виконує його репертуар.

Олександр Стадник, керівник державного академічного Волинського народного хору офіційно заявив що даний «гурт», як і деякі інші, які користуються назвою «Волинський народний хор» і пропонують свої послуги, не мають ніякого відношення до колективу і не мають права використовувати цю назву.
«Тому прошу всіх, як юридичних, так і фізичних осіб, при пропонуванні ким би то не було послуг від імені Волинського народного хору, звертатись до мене особисто за телефоном 067-9112363, або до нашого адміністратора 050-2578909», – зазначив Олександр Стадник.
 

 

Коментар
22/05/2022 Неділя
22.05.2022