CID Media Group відзначила 25-річчя

29 Грудня 2021, 09:30
Команда CID Media Group 4247
Команда CID Media Group

Перший номер газети «Сім’я і Дім. Народна трибуна» вийшов 27 грудня 1996 року. Саме ці вісім друкованих сторінок заклали фундамент нинішньої CID Media Group – найбільшого на Волині медіахолдингу, куди входить мережа гіперлокальних видань Район.in.ua, інтернет-глянець «Таблоїд Волині», радіостанція «СіД FM» та онлайн-газета «Сім’я і Дім».

День народження та 25 років успіху відзначили у великій компанії: на вечірці зустрілися працівники холдингу – нинішні і ветерани, адже, як справедливо зауважила керівниця інноваційних проєктів  CID Media Group Наталія Пахайчук, «колишніх сідівців не буває», друзі та партнери.

Святкування розпочали офіційною частиною: настрій вечора задавали ведучі Віталій Поліщук та Наталія Пахайчук.  

«Компанія, яка завжди йде в ногу з часом, відкриває зірок журналістики, задає тон на своєму ринку: засновник CID Media Group Іван Корсак працював тільки так. У темпі, віддано, на совість. Так вчив і вимагав у свої колег. Ми переконані, що зв'язок поколінь тримається на цінностях. Якщо у команди погляди на життя не збігаються, то компанія не буде триматися купи. Важливо доносити місію і цінності новим працівникам, спілкуватися, навчати і навчатися», – розповіла Наталія Пахайчук.

Спеціально до знаменної дати вийшов спецвипуск «Сім’ї і Дому», який отримав кожен гість вечірки: у газеті розповіли історію холдингу та найважливіші здобутки за ці роки.

«Прибережіть його, це колекційний номер! Він покликаний познайомити теперішніх журналістів і читачів з історією компанії, зблизити покоління, між якими стоїть чверть століття. Цей шалено довгий проміжок часу може здаватися прірвою, бо світ і медіа змінилися до невпізнаваності», – зауважив Віталій Поліщук.

Запросили на сцену і ветеранів «Сім'ї і Дому» Оксану Головій та Андрія Собуцького: головних редакторів газети, які очолювали її в різні періоди. 

Вітальне слово виголосив і генеральний директор Volwest Group Роман Корсак.

«Мені, як директору, дуже важливо, що я не впливаю на те, про що ви пишете. Я впевнений, що всі ваші дописи чи шоу на радіо – це все ваші думки, вони не нав’язані. Це дуже важливо, щоб журналістика була незалежною», – виступив він.

«Аудиторія всього холдингу складає близько 10 мільйонів читачів і слухачів.  Як це вдалося? Ми розвинули fm-радіо до студії подкастів. Продовженням концепції газети «Сім’я і дім», яка писала про життя волинян та допомагала орієнтуватися у подіях області, стали сайти Таблоїд Волині та мережа  Район.in.ua.  А порадницьку тематику про життя, якою славилася газета, продовжує сайт «Сім’я і Дім». Наші журналісти дотримуються високих стандартів і принципів у своїй роботі, бережуть традиції, плекають найкращі практики і постійно вчаться новому. CID Media Group сьогодні – це Community Information Development, – компанія, яка сприяє інформаційному розвитку громад і при цьому є фінансово незалежною. Для нас не є порожнім звуком свобода слова, репутація, професійність, здоровий глузд.  Сьогодні я щиро дякую усім журналістам і журналісткам, менеджеркам з реклами, бухгалтерці та всім працівникам, які забезпечують комфортну роботу потужній команді», – розповів директор CID Media Group Ігор Денисевич.

«Я дуже пишаюся нашою командою, яка щодня сумлінно працює і досягає шалених результатів. Та головне досягнення року – це наші читачі, які стали опорою редакції у час пандемії. Двічі за 2021 рік ми звернулися до аудиторії за підтримкою і люди зробили це!  Ми зібрали 170 тисяч на роботу «Район.Історія» та понад 170 на роботу «Район.Культура». А підсумком року вважаю те, що «Район.in.ua» отримав державну реєстрацію засобу масової інформації і тепер ми офіційно Інформаційне агентство. Це означає, що ми виходимо на новий рівень професіоналізму і тільки починаємо набирати обретів», – виступила керівниця мережі Район.in.ua Наталія Голодюк.

 

Після вітальних слів перейшли до, мабуть, найбільш зворушливої та несподіваної для багатьох частини: оголошення головних професіоналів 2021 року.

Так, радійниця Вікторія Жуковська стала директоркою року, а колектив «Сід FM» – командою року.

 

Звання редакторки року вручили Інні Семенюк – саме вона береже бренд «Сім’я і Дім» та розвиває його для всеукраїнської аудиторії. Маркетологинею року стала Наталія Мазепа, а рекламісткою року виявилася Олена Качан.

Олена Качан
Олена Качан

Наталія Мазепа
Наталія Мазепа

Не забули і про ще одне важливе звання: «Господаря року» всі добре знали і без інтриги. Володимир Нінічук – жива легенда СіДу, який опікується і охороняє приміщення редакції вже багато років.

Статуетку «Дебют Року» заслужено забрала журналістка «Район.Культури» Ірина Остапчук, найкращою редакторкою Рівненщини стала очільниця «Район.Рівне» Марія Мартинюк, а таку ж нагороду серед редакторок волинських сайтів отримала Олена Рожій.

Ірина Остапчук
Ірина Остапчук

Найкращу редакторку Закарпаття гості теж вгадали ще перед тим, як відкрили конверт з ім’ям, – нею стала Ольга Магас.

Найкращою редакторкою тематичного сайту, яких мережа Районів налічує уже  шість,  стала редакційна історикиня Оксана Мельничук, а звання репортерки року здобула талановита Діана Костюк, журналістка « Район.Бізнес».

Зі званнями менеджерок року завершать 2021 рік Іванна Антонюк та Анастасія Передрій, а супер-командою став зірковий склад сайту «Район.Шацьк».

Статуетку «Подія року» вручили керівниці інноваційних проєктів Наталії Пахайчук. Головну ж нагороду – «Журналістка року», присудили талановитій і працьовитій Оксані Кашталян, яка працює на сайті «Район.Луцьк».

Окрім того, приємним сюрпризом стала ще одна нагорода: «Шефом року» став єдиний і неповторний Ігор Денисевич.

Продовження вечору після офіційної частини було не менш гарячим і запальним: гості відривалися під драйвові пісні гурту ФлайzZzа та вгощалися смачним фуршетом.

 

Коментар
16/04/2024 Понеділок
15.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром