Жіночий футзал: луцькі «Легіонерки» не встояли перед чинним бронзовим призером

27 Грудня 2021, 09:30
Жіночий футзал: «Легіонерки» не встояли перед чинним бронзовим призером 879
Жіночий футзал: «Легіонерки» не встояли перед чинним бронзовим призером

У матчі п’ятого туру чемпіонату України з футзалу серед жінок «Легіон-Університет» приймав київський «Будстар-НПУ».

Початок гри, що відбувалася 24 грудня, був досить оптимістичним, адже перші п'ять хвилин команди не забивали. На жаль, оборона лучанок посипалися після заміни основної четвірки гравчинь. Досвідчена команда суперника скористалася простором у центрі та забила. Одразу після цього киянки відзначилися ще двічі.

«Легіонерки» створювали власні моменти: Юлія Сардачук тричі пробивала з-за меж штрафного майданчика, але всі удари відбивала голкіперка. У кінці тайму наші дівчата не замкнули простріл на порожні ворота. До перерви «Будстару-НПУ» мав перевагу в сім м'ячів.

У другому таймі темп гри впав. Волинянки провели кілька небезпечних атак. Одна з них завершилася забитим м'ячем від Юлії Худякової. Кияни відповіли на це хорошим дальнім ударом злету. Фінальна сирена зафіксувала поразку «біло-синіх» – 1:12.

За підсумками першого кола «Легіон-Університет» на п'ятому місці турнірної таблиці. Жіночий футзал іде на святкову перерву. Наступну гру лучанки зіграють наприкінці січня.