У місцевому супермаркеті обманюють покупців

17 Січня 2016, 11:23
6589 Джерело: vkurse.ua

В супермаркеті «Сільпо» ціна, що вказана на товарі, різниться із ціною на касі.

Про це на своїй сторінці у «Facebook» написав Сергій Книш. Він зауважив, що сума, яку доводиться заплатити на касі, більша від тієї, яку вказали на ціннику.

«Лучани, будьте обережними в «Сільпо» (біля ЦУМу). Там обман з цінниками на товарі і цінами, що ви сплачуєте на касі! Перший варіант захисту в касира був що я помилився, після фото адміністратор, з руками в кишенях, сказав щось про переоцінку і що не встигли зранку змінити», – написав Сергій Книш.


Попри слова адміністратора, користувач запевняє, що у залі ніхто цінники поміняти і не намагався.

Хочете бути першими на районі? Підписуйтесь на наші новини у спільнотах Facebook та Вконтакте.

Коментарі
17 Січня 2016, 14:32
Я это заметил на водке и консервах,но поскольку был выпивши не стал спорить.Теперь все цены,взятых товаров записываю ...
17 Січня 2016, 16:51
Только тогда, когда мы все будем поступать, как Сергей, да ещё в добавок писать в книгу жалоб и подавать в суд, только тогда мы выберемся из совка.
17 Січня 2016, 17:41
А ТАМ-ТАМ,ЩО ЛІПШИЙ?АДМІНІСТРАТОР МОЖЕ СКАЗАТИ,ЩО НЕРАВИЬНО ПРОЧИТАНИЙ ЦІННИК,БАГАТО РОЮОТИ І НЕ ВСТИГЛИ ПОМІНЯТИ ЦІННИК,І ВЗАГАЛІ,ЧОМУ ПОРТИШ НАСТРІЙ
17 Січня 2016, 18:30
"Сільпо" біля Варшавського ринку не відстає, ціни на цінниках не співпадають при розрахунку на касі
17 Січня 2016, 19:32
Вопак на Київському майдані теж не відстає.<br/>Ціни там і так одні з найвищих по місту.<br/>Це такий геніальний задум адміністраторів супермаркетів - обман.
17 Січня 2016, 19:37
также на ГПЗ колибрис
17 Січня 2016, 20:18
Якщо я не помиляюсьпо закону України покупець має право вимагати щоб товар був проданий України по ціні вказаній на ціннику, а не вказані на касі. Зі мною була така історія у Там-тамі, але 5 років назад.
17 Січня 2016, 21:00
Я в Сільпо )ЦУМ позавчора так рис купила за 29 грн,на полиці ж було 20 грн. Помітила цей фокус аж на зупинці, не захотіла повертатися.Дурять кругом!!!
17 Січня 2016, 22:50
В Сильпо такого не замечала а вот в Колибрис и Наш Край -это ПО-СТО-ЯН-НО!!!!!!!
18 Січня 2016, 11:10
Підтримую. Саме в Сільпо (цум)уже декілька разів втрапила в таку ж ситуацію.
18 Січня 2016, 12:14
А куди дивляться наші чиновники, які зобовязані захищати права споживача ? Чи вони лише захисники при одержані бюджетної зарплати?
18 Січня 2016, 16:42
Якшо ціна на залі одна, а на касі інша, то не треба одразу видумувати, що типу, нас дурять , чи шось таке.Просто ціни встановлює не той супермаркет, в який ви прийшли,а так називаєма корпорація (може в когось то звучить по іншому), де там встановлюють ціни, переводять ваги (якшо на вазі вибиває не та вага, як на ціннику чи на касі) і т.д. Кожен раз,коли вони змінюють ціну, то повинні повідомити магазин, тобто електронною поштою скинути документ на ті переоцінені товари, і тоді адміністратор магазину роздруковує нові цінникі, ну а якшо з корпорації не надішлють лист, думаю ви самі розумієте, що цінники самі по собі не зміняться і працівники самі не догадаються, шо якийсь там 1000000000 товар подорожчав. І тому, коли у вас таке трапляється, не кричіть на продавців чи касирів - їм і так не солодко, просто ідіть одразу до адміністратора, він вам обов&quot;язково віддась різницю.)
18 Січня 2016, 19:33
Колишня працівниця! Кого це цікавить? Людина прийшла в магазин купити продукти, а не бігати до адміністрації і щось виясняти!!!!!!! Якщо працівники не справляються, то їх може має бути більше!
18 Січня 2016, 19:33
Колишня працівниця! Кого це цікавить? Людина прийшла в магазин купити продукти, а не бігати до адміністрації і щось виясняти!!!!!!! Якщо працівники не справляються, то їх може має бути більше!
18 Січня 2016, 21:25
у фуршеті взагалі багато просроченого товару!
18 Січня 2016, 21:25
у фуршеті взагалі багато просроченого товару!
18 Січня 2016, 21:25
у фуршеті взагалі багато просроченого товару!
18 Січня 2016, 22:56
Ой ну дуже часто таке буває в супермаркетах. Якщо не знаєш що таке переоцінка, кажу - змінюється ціна на товар, в базу ціну ІТ змінили, а продавці не встигли цінник змінити. це реально і ці помилки найчастіше трапляються. найгріше що різниці доводиться сплачувати кожного місяця по таким прогалинам самим же продавцям, у яких ЗП 1900 ГРН.. а такі телепні журналісти щей піаряця на цьому. начебто ви не помиляєтесь)) вірніше коли ви взагалі не помиляєтесь???!!!
19 Січня 2016, 01:46
В нашому краї теж дурять