Школяр з Променя виборов «срібло» на Всеукраїнських змаганнях з лижних гонок

20 Грудня 2021, 12:23
Змагання на Львівщині 589
Змагання на Львівщині

Школяр з села Промінь Боратинської громади отримав перемогу на Всеукраїнських змаганнях з лижних гонок.

Про це повідомили сайті Боратинської  сільської ради.

Нещодавно на Львівщині на навчальній спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець» завершилися Всеукраїнські змагання з лижних гонок серед юнаків та дівчат.

Боратинську громаду на змаганнях представляли Назар Савонік з Променя та Анна Рудковська з Боратина. Старти виявилися досить успішними для наших спортсменів - у вільному стилі на дистанції 3 км Назар Савонік виборов срібну нагороду. За крок до п'єдесталу фінішувала Анна Рудковська, у гонці на 2 км вона стала четвертою.

Представники Боратинської громади у складі команди «Волинь» також взяли участь у Чемпіонаті України з біатлону серед юнаків та дівчат. Змагання відбулися 15-20 грудня на території Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ.

Поборотися за першість з’їхалися найсильніші спортсмени з різних регіонів України. Наші біатлоністи продемонстрували достойний результат: у короткій індивідуальній гонці в групі середні дівчата Анна Рудковська фінішувала 29-ою (4-3-5-1), Назар Савонік був 34-ий (1-2-3-5).