Ресторан «Корона Вітовта» змінив власників

25 Листопада 2021, 10:31
Ресторан «Корона Вітовта» 316
Ресторан «Корона Вітовта»

Відомий луцький ресторан «Корона Вітовта» змінив власника. Ресторатор і член виконкому Луцької міської ради лучанин Олег Іванюк уже не займається справами цього закладу.

Про це пише «Перший».

Як стало відомо «Першому» з власних джерел, «Корону Вітовта» купили власники «Noble Restaurant». Останній відкрився у Луцьку в листопаді 2017 року разом із готелем. Заклад продовжує працювати і приймати гостей, але поки зі старим меню.

За нашою інформацією, нині менеджеркою «Корони Вітовта» є Ірина Маркевич, директорка «Noble Restaurant». Нові господарі зберегли колектив і не планують змінювати назви. У грудні цього року ресторану «Корона Вітовта» виповниться 25 років.

Однак щодо меню та інтер’єру наразі у «Короні Вітовта» вже оголосили оновлення. Про це розповів у відеозверненні на сторінці закладу відомий шеф-кухар Алекс Якутов, який працює над навим меню ресторану у туристичному центрі Луцька.

Довідково

Алекс Якутов – випускник престижної італійської школи IFSE (Italian Food Style Education) – єдиної кулінарної школи, що відзначена Генеральним секретаріатом Італійської республіки титулом «Італійська Досконалість». Навчався у зарубіжних кухарів під час стажувань в Італії, Іспанії, Америці. Зараз є бренд-шефом і співвласником ресторану «Публіцист» у Києві. У 2020 році заклад став фіналістом Національної ресторанної премії «Сіль» у номінації «Відкриття року». Також він є головним суддею шоу «Пекельна кухня», яке виходить на «Новому каналі».

Читайте такожВсе почалось з Кумановського, – Віктор Корсак розповів історію відкриття Музею сучасного мистецтва в Луцьку

Коментар
09/12/2021 Четвер
09.12.2021
08.12.2021