Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Наш наївний Гарлем», – лучанка у захваті від «страшного» сорокового

11:08 04.11.2017
4375

Жителька обласного центру поділилась своїми важеннями про проживання у мікроайоні міста із суперечливою «славою».

Своїми думками Тетяна Сомова поділилась у Facebook.

Далі подаємо її допис повністю і без змін:

«Як ти тут будеш жити?», «Далеко, страшно, ввечері не вийдеш сама навіть в магазин», «Страшний район, одні алкоголіки і наркомани».

А я тоді, як завжди, нікого не послухала, і ми з малим зняли гарний будиночок саме на «страшному» 40-вому. Нам там було добре, нас будив поїзд (проїхав – значить, вже час вставати), там я вперше в житті дізналася, як класно жити в хаті і як здорово вирощувати квіти.

Коли купувала свою квартиру, друзі знову крутили пальцем біля скроні: ну ладно, ще знімати, але купити на 40-вому??? Страшно, далеко, одніалкологікинаркомани. А я вже знала, що тут найбезпечніше: тут всі одне одного знають, «страшні» алкоголіки вранці чемно вітаються і чемно просять 5 гривень, місцеві бабусечки помічають, що дитина підросла, старі, ще «гущанські» дерева дають найсолодші плоди, зелень тут найгустіша і пташки співають найгарніше. На 40-вому, часто повертаючись затемна, ні разу не була наполохона, а от зараз, в «елітному» районі новобудов за Порт-сіті, іноді остерігаюся, навіть біля підїзду...

Тут, на 40-вому, на базарчик до Салюту ходила, як на город біля хати і водночас як на захоплюючий квест: помідори, тільки зірвані і так ненавязливо прихвалені, що замість півкіля береш цілих 2, і йдеш і ще довго усміхаєшся. А якщо ще й встигла перша до тьоті Ніни і купила сир від її кози Майї, то взагалі, день вдався)).

Коли настав час квартиру там продати, було щемно. А ще сумнівно: чи купить хтось в районі, несправедливо обвішаному поганими чутками? Квартира продалася без жодного оголошення, і в перший же тиждень: сусіди сказали сусідам, ті на базарчику – покупці прийшли тут як тут. Вони теж хотіли «тільки на сороковому». І нетворкінг місцевий – то щось).

Тепер ми приїзджаємо сюди, коли просто хочемо погуляти і щось згадати: Ілля тут виріс, та і я...теж. Виросла, дуже. І переїхала. Тут зараз сіро, похмуро, по-своєму атмосферно. Баюри, виямки, оббиті тротуари. І повно краси. Такої, що треба вміти побачити. Ми просто тут собі ходимо з годинку.

От ялинка, під якою жив зайчик, от лавочка, де ми любили сидіти вранці, от дерево, де ми зняли кота...А ось гойдалки, нові, яких не було. Походили, і їдемо. Іноді в гості заходимо, тут не буває колишніх сусідів. Тут можна прийти просто без дзвінка. Приїдемо ще. «На нашу улицу в три дома, где без спроса ходят в гости, где нет зависти и злости». Наш наївний Гарлем, наше провінційне Сохо, наші нелегендарні Переси. Хто тут жив, зрозуміє)))).»

;
Загрузка...
Коментарі

то правда

12:41 05.11.2017

Не треба боятись алкоголіків-ціх філосовів життя,треба боятись депутатів ціх хапуг які в міськ раді

Серж

21:54 05.11.2017

4044

Серж

22:00 05.11.2017

40—й район, навіть скоро
, там судити будуть,.

Юля

19:22 06.11.2017

40-ий найкращий!

Оксана

21:18 06.11.2017

У мене теж ностальгія за 40А....тихо й затишно....дійсно, як удома...і сусідів всіх знала, і базарчик подобався...і садочок...от щодо безпеки - не знаю як зараз, а років 10 тому старалсь коли темно додому сама не вертатися, хіба що освітленою алейкою біля 11 школи....були інцинденти і не раз...А зараз переїхала в новий район - Шанхай(((

21 вересня
Вчора
19.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин