Волинські боксери здобули сім медалей на міжнародному турнірі

02 Листопада 2021, 09:40
Волинські боксери здобули сім медалей на міжнародному турнірі 1117

У Польщі відбувся міжнародний турнір з боксу «Międzynarodowy turniej bokserski o puchar burmistrza miasta Kętrzyn».

У змаганнях, що тривали два дні, 30–31 жовтня, узяли участь боксери з Литви, Німеччини, України та Польщі. З-поміж 120 спортсменів були й волиняни, які вибороли сім медалей різного ґатунку.

Серед юнаків у ваговій категорії 38 кг чемпіонство здобув Іван Бєлік (ДЮСШ №2 Луцької міської ради).

Срібним призером у ваговій категорії 42 кг став Василь Дехтяренко (Ківерцівська ДЮСШ).

Серед юніорів чемпіонство у ваговій категорії 50 кг виборов Дмитро Ардель (ДЮСШ №2 Луцької міської ради).

Срібну нагороду у ваговій категорії 63 кг здобув Сергій Пуршак (ОДЮСШ Колос).

Бронзовими призерами стали Вадим Зарудницький (у ваговій категорії 54 кг) та Вадим Шеремета (у ваговій категорії 57 кг) – ДЮСШ №2 Луцької міської ради.

Серед молоді у ваговій категорії 63,5 кг володарем бронзи став Вадим Байда (Ківерцівська ДЮСШ).