Боратинські футболісти вийшли в 1/4 фіналу чемпіонату області

Боратинські футболісти 727
Боратинські футболісти

Юні футболісти Боратинської  громади вийшли в 1/4 фіналу чемпіонату області.

Про це йдеться на сайті Боратинської сільської ради.

26 жовтня у Нововолинську в 1/8 фіналу зустрічались Шахтар Нововолинськ і Боратин. В першому матчі на футбольному полі була рівна боротьба, поступатися в якій не хотів ніхто.

Під кінець першого тайму рахунок в матчі відкрив Рувім Кущук, потужно пробивши під поперечину з-за меж штрафного майданчика. У другому таймі Шахтар проводив багато атак, але не зумів бодай зрівняти рахунок.

Тоді як влучний удар Тимофія Папірника зафіксував кінцевий рахунок першого матчу Шахтар-Боратин 0:2.

У другому матчі боратинські футболісти показали високий рівень гри, контролювали м’яч, небезпечно атакували, в результаті чого забили гол – Рувім Кущук пробив в нижній правий кут від голкіпера. Проте у другому таймі Шахтар зумів зрівняти рахунок в матчі, реалізувавши штрафний удар. Команди почали обмінюватись небезпечними атаками, де свої моменти після контратак зуміли реалізувати Максим Назарчук та Тимофій Папірник. В результаті матч завершився з рахунком Боратин-Шахтар 3:1 Слід відзначити майстерну гру воротаря команди Петра Кайдика, який неодноразово рятував свою команду красивими сейвами.

В 1/4 команда зустрінеться з однолітками з Тайм Ковель.

Всі пари 1-4 фіналу (вища ліга):