Луцькі школярі знайомились із безпритульними тваринами в бібліотеці

24 Жовтня 2021, 11:34
Собака у бібліотеці 339
Собака у бібліотеці

Учні гімназії № 4 імені Модеста Левицького долучилися до благодійної акції «З Ласкою в серці».

Про це пише Суспільне.

«Мета заходу – привернути увагу до проблем безпритульних тварин», – розповіла директорка комунального підприємства «Ласка» Оксана Богданюк.

З її слів, нині на підприємстві живе майже 300 тварин. За дев’ять місяців 2021 року домівку знайшли майже сотня тварин.

На зустріч зі школярами Оксана Богданюк привела Боні і Грету, які потрапили у притулок два місяці тому. Школярі зустрілися з тваринами в обласній бібліотеці для дітей.

Ідея челенджу «З Ласкою в серці» належить шестикласниці Жені Кардаш. Вона каже: впродовж тижня учні збирали усе, що потрібно тваринам у притулку.

«Корм, іграшки, ошийники, мисочки, все, що потрібно собакам. У мене була собачка з вулиці, вона прожила 14 років. Я вважаю, що треба допомагати безпритульним тваринам, при можливості брати їх до себе», – розповіла Женя Кардаш.

Зі слів завідувачки відділу дитячого та сімейного читання Оксани Кардаш, спільні заходи з комунальним підприємством «Ласка» обласна бібліотека для дітей проводить не вперше.

«У нас уже була благодійна акція, було багато зібрано речей тваринам. Трішки збив нам ритм карантин», — розповіла бібліотекарка.

Директорка КП «Ласка» Оксана Богданюк каже: тварин у притулку є багато, а працівники не можуть приділять достатньо часу всім. 

«Ми маємо змінити відношення до цієї проблеми. Ми зробимо наші міста такими, в яких не буде безпритульних тварин», – розповіла Оксана Богданюк.

Читайте також: У Луцьку в обласному драмтеатрі відкрили новий пункт вакцинації

Коментар
22/01/2022 П'ятниця
21.01.2022