У Луцьку – рейди в приміських маршрутках

23 Жовтня 2021, 14:19
У Луцьку – рейди в приміських маршрутках 796
У Луцьку – рейди в приміських маршрутках

За участі представників Укртрансбезпеки та відділу транспорту Луцької міської ради перевіряють приміські маршрути.

Справа у тому, що приміський транспорт, що здійснює перевезення в межах області, часто здійснює зупинку транспорту з метою висадки та підбору пасажирів у непередбачених маршрутом місцях. Це створює перешкоди для руху міського транспорту та може бути бути однією із причин утворення заторів. Про це інформує пресслужба Луцькради.

Щоб змусити дотримуватись умов наявних договорів, вирішили запровадити рейдові перевірки водіїв та перевізників пасажирських перевезень.

«Звертаємося до перевізників, які здійснюють пасажирські перевезення в межах нашої області щодо дотримання вимог транспортного законодавства та рішень виконавчого комітету Луцької міської ради. У нас є визначені місця для зупинки приміських та міжобласних автобусних маршрутів. Цих маршрутів необхідно дотримуватися.

Звертаємо також увагу, що зупинки громадського транспорту біля РЦ “Промінь”, на проспекті Перемоги та Василя Мойсея не передбачають зупинки приміських та міжміських маршрутів», – зауважив начальник відділу транспорту Віктор Главічка.

 

Коментар
09/12/2021 Четвер
09.12.2021
08.12.2021