Конякіна: «дітям нема куди в садки йти, а церков вже досить в Луцьку»

27 Жовтня 2017, 10:17
6758

Житель обласного центру висловив протест проти побудови у місті ще однієї церкви.

Відповідну петицію розмістив 26 жовтня на сайті ЄСМП Вадим Фурман.

Чоловік звернувся до лучан із закликом підтримати звернення до влади про заборону будівництва церкви на вулиці Конякіна у Луцьку, на земельній ділянці за рестораном «Вогнем і мечем».

Він підкреслив, що на цьому місці мав будуватись дитячий садок, «а депутати Луцької міської ради вирішили, що церква більше потрібна, ніж дитячий садок».

«Схаменіться, дітям нема куди в садки йти, черги на роки вперід, а церков вже досить в Луцьку», – переконаний автор петиції.

1

 

Коментарі
27 Жовтня 2017, 14:01
Церков не тільки досить, а й навіть більше ніж досить.
27 Жовтня 2017, 19:54
Нехай будують на окраїнах, а в центрі міста занадто велика розкіш забудовувати землю такми пустими, непотрібними об'єктами. Вже ж вчені доказали теорію еволюції, то можна релігійні об'єкти реконструйовувати на дитсадочки і школи.
27 Жовтня 2017, 20:10
В Європі церкви закриваються. Люди не ходять. А в нас в кожному дворі по церкві на будь який смак. Попів розвелося як....
28 Жовтня 2017, 00:54
Можливо ще й москальського патріархату?
28 Жовтня 2017, 02:30
Фурман?Це тебе я виміняв на 2 брудних памперси?Ти і справді дибіл.Не буде церков,шановні експерти з ,,лучанками,,-будуть наріки з педофілами.Вибір за вами.
28 Жовтня 2017, 03:15
Взагалі то в Європі на душу населення церков набагато білше ніж в Україні...В містечку, де живу я, 8 тисяч населення, є !8 церков з них діючі 15. Храм Божий це добро, культура, допомога бідним... А ще будуються спортивні майданчики і стадіони біля храмів... Але в Україні повинна бути українська церква, пожертви громадян повинні іти на благо України.
28 Жовтня 2017, 04:12
Просто комусь хочеться нагадити Михаїлу.Пацани,не плутайте свої особисті проблеми з добробутом суспільства.
29 Жовтня 2017, 11:15
Згадайте історію, завжди чим віднішим був народ набудовували церкви. А не освітні чи медичні заклади. Владі вигідніші тупі недосвідчені люди. А релігія це ще один спосіб маніпуляції. Задовбали, вже церкви через кожні 500 метрів. То в парку їх понабудовували то на пустирях де можуть бути школи. Якби церкви турбувалися за людей то і самі будували соц об'єкти. Прокиньтеся.
29 Жовтня 2017, 11:19
В Європі може й багато церков, але і достатньо соц об'єктів, шкіл садочків а не так як у нас. Піди спробуй влаштувати дитину в переповнені школу чи садок в любому районі міста!
30 Жовтня 2017, 00:20
Шановний Дмитро(Доктору Хлусу)!Якщо є потреба в дитячих садочках чи інших закладах,які зроблять вас БАГАТШИМ та ДОСВІДЧЕНИМ,то такі питання вирішуються зовсім не тиканням палок в колеса іншим організаціям.Сидіти і плакати,що НЕМА,а в когось Є-це як мінімум,вибачте,,,бидляцька,,ментальність.ТРЕБА-звернулися до влади,взяли участок,знайшли меценатів,закатали рукава і вперед(саме так будують церковники).
30 Жовтня 2017, 14:45
Та що ви, не розумієте?Влада не буде будувати ні церкви ні садочку.Є пустир який хочуть забрати під будівництво.І його віддадуть,а потім скажуть що в місті щось робиться нібито з великими зусиллями влади.Ось подивіться як ми розбудовуємо місто.Тому дана полеміка тут абсолютно не доречна,бо це те ж саме,що я у вашому городі буду розповідати що і де вам садити.Беріть собі город і саджайте.Можна відвоювати пустир,але він так і залишиться пустирем,або якийсь депутат-забудовник поставить багатоповерхівку під вікнами жильців.То краще нехай буде дитяча церква,ніж черговий,хитрий дерибан.