Луцькі школи досі без опалення: діти вчаться в куртках

19 Жовтня 2021, 15:50
Фото ілюстративне 921
Фото ілюстративне

У Луцькій гімназії №4 досі немає опалення: на уроках школярі сидять у куртках.

Про це пише 12 канал.

Раніше після уроків учні початкових класів ходили на групу продовженого дня, нині ж з гімназії чимдуж втікають додому. Батькам же така ситуація вкрай не подобається. Бо поки ті на роботі, діти вдома без нагляду. А залишати школярів у холодній школі ще й після уроків – то, кажуть, знущання над власними дітьми.

Шкільний завгосп каже: опалення дійсно немає. Запевняє: вина в тому не дирекції школи. Діти мерзнуть через порив на теплотрасі.

Директор гімназії Олександр Мишковець про холод у класах говорити на камеру відмовився. Лише сказав, відсутність опалення – не його проблема

«Це ж не моя проблема. Це ж не я відключив воду чи опалення. Не моя проблема. Про це знають абсолютно всі інстанції: департамент про це знає, директор департаменту про це знає, в міській раді, я думаю, про це вже говорили. Однозначно», – сказав директор луцької гімназії №4 Олександр Мишковець.

У комунальному підприємстві «Луцьктепло» про проблему дійсно знають і вже вирішують. Луцька гімназія №4, кажуть, не єдиний навчальний заклад, без опалення. Є ще три школи, де вчаться в куртках.

Про те, коли у стінах гімназії №4 та ще трьох школах міста стане тепло, достеменно невідомо. Найімовірніше, кажуть в «Луцьктеплі», з наступного тижня. Але ж тоді гріти там буде нікого – бо з понеділка діти підуть на осінні канікули. А до того, як вчителям так і школярам таки доведеться хапати дрижаки.

Читайте також: У Луцьку сталась аварія на одній з найбільших котелень

Коментар
Код блоку:
20/03/2023 Понеділок
20.03.2023