У Підгайцівській громаді розпочали опалювальний сезон

13 Жовтня 2021, 16:33
Опалення у Підгайцівській громаді 244
Опалення у Підгайцівській громаді

У Підгайцівській громаді розпочинається опалювальний сезон.

Про це Район.Луцьк повідомили у пресслужбі Підгайцівської громади.

З 13 жовтня  відновили теплопостачання у дитячих садках, школах та закладах культури.

Директор Комунального господарства при Підгайцівській сільській раді Михайло Котов розповів, що до старту опалювального сезону майже все готове.

«Вчора відбулись установчі збори для сезонних працівників, які  з 13 жовтня і до кінця опалювального сезону опікуватимуться котельнями комунального господарства. Для операторів котелень провели навчання щодо техніки протипожежної безпеки, особливостей опалювального сезону та моніторингу температурного режиму», - розповів Котов.

Впродовж тижня в усі котельні, де обігрів відбувається внаслідок спалювання дров, торфобрикету та паливних пелет, доставляють необхідні паливні матеріали.

У Липинах котельні дитсадка, ліцею та будинку культури працюють на природному газі, їх у роботу комунальники запустили у тестовому режимі ще 12 жовтня.

У Борохівському дитсадку, де минулого місяця Комунальне підприємство замінило старий котел, працівники закладу відмітили, що стало тепліше,  а завдяки тому, що у приміщені котельні зробили витяжку, у дитсадку повністю відсутній запах горіння, який раніше був проблемою.

 

Зі слів головного комунальника громади Михайла Котова, на сьогодні усі заклади комунальної власності готові розпочати опалювальний сезон, єдиний навчальний заклад, де ще ведуться ремонтні роботи – це Хорлупівська школа. Тут нещодавно підрядники розпочали капітальний ремонт котельні та встановлюють нові котли. Роботи планують завершити наступного тижня.

Читайте також: Для потреб армії лучани сплатили 131,5 мільйона гривень

 

Коментар
19/10/2021 Вівторок
19.10.2021