П’ять золотих нагород здобули волинські метальники на всеукраїнських змаганнях

12 Жовтня 2021, 13:36
П’ять золотих нагород здобули волинські метальники  на всеукраїнських змаганнях 599

Волинські спортсмени виступили на Всеукраїнських змаганнях із метань пам’яті Заслуженого тренера України Євгена Сюча.

Цей турнір, який відбувся 9–10 жовтня в Мукачево, став першим етапом Кубка України з метань 2022 року.

Участь у змаганнях взяли 137 метальників і метальниць з 24 областей України та міста Києва. З них 66 боролися в секторах для штовхання ядра, 36 – метання списа, 61 – метання диска, 32 – метання молота. Атлети розіграли нагороди як серед дорослих, так і у вікових категоріях U23, U20, U18 i U16.

Волинські легкоатлети на змаганнях показали неймовірні результати, здобувши в скарбничку області 5 золотих медалей.

Зокрема, у метанні молота чемпіонами стали: Артем Черкашин серед юнаків молодших, Євген Літвін серед юнаків старших, Юлія Шатохіна серед юніорок, Олена Хамаза серед молоді та Ірина Климець серед дорослих.