Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Луцьку відновлять маршрути № 32 і № 18

13:02 19.10.2017
2583

В обласному центрі відновлять маршрути № 18 і № 32.

Про це повідомили на засіданні постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови у четвер, 19 жовтня.

Минулого року виконавчий комітет прийняв рішення щодо припинення деяких маршрутів, зокрема № 32 в межах міста. Оскільки перевізник відмовився здійснювати перевезення.

Відтак, активні ділянки маршруту № 32 обслуговував маршрут № 12. Та через вулицю Шопена не їздив жоден автобус. Оскільки, за словами начальника управління транспорту та зв’язку Анатолія Миронюка, ця вулиця знаходиться в зоні крокової доступності пішоходів до зупинок на проспекті Перемоги та проспекті Волі.

«На цю ділянку дороги був відведений маршрут № 5, однак перевізника не знайшлося. Жоден не погодився обслуговувати цей маршрут. Змусити перевізників обслуговувати вулицю Шопена ми не можемо. Це зробити можна лише через конкурс, але, на жаль, минулого разу ніхто не погодився. Можливо, за рік щось і змінилося», – додав Анатолій Миронюк.

Маршрут № 32 був замінений на № 12. У зв’язку з прийняттям такого рішення скарги від лучан зменшилися.

Маршрут № 18 функціонує і взимку, і влітку. На засіданні виконкому, що відбувся у вересні, прийняли рішення частково змінити схему перевезення. Узгодили, що маршрут № 18 курсуватиме до нового ринку на ЛПЗ через вулиці Богдана Хмельницького та Гнідавську.

Комісія рекомендує оголосити конкурс на маршрут № 32.

;
Загрузка...
Коментарі

Лучанка

20:44 19.10.2017

Поверніть маршрут 18 на Дубнівську

19 вересня
Сьогодні
Вчора
17.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин