Як побудувати теплий дім: досвід Єврохолдінг

24 Вересня 2021, 13:00
Житловий комплекс «Kyiv Sky» РЕКЛАМА 318
Житловий комплекс «Kyiv Sky»

У сучасному будівництві до будівельних матеріалів пред’являються особливі вимоги, але головними критеріями для вибору матеріалу залишаються надійність і довговічність. Будинок повинен бути зручним, комфортним і екологічно безпечним. 

Велике значення для енергоефективності будинку має матеріал стін.

Для будівництва житлового комплексу «Kyiv Sky», компанія «Єврохолдінг» вперше у Луцьку при будівництві висотних будинків, обрала  керамічний блок.

Давайте розглянемо чому.

  • Керамоблоки є екологічно чистим матеріалом, оскільки при їх виготовлені використовується натуральна природна глина. При виробництві до глини додають спеціальні добавки, які роблять матеріал пористим, міцним і довговічним. Завдяки наявності цих пустот, керамоблок володіє високими тепло- і звукоізоляційними якостями.

  • Матеріал стійкий до атмосферного впливу, ультрафіолетового випромінювання, має високу морозостійкість.

  • Будинки з керамоблоків довговічні, можуть експлуатуватись до 150 років.

  • Використання натуральних матеріалів дає можливість побудувати екологічно чисте житло.

  • Завдяки свої структурі, керамоблок має високу паропроникність, тим самим забезпечує якісний повітряний обмін, а у будинку комфортний мікроклімат. Стіни виступають в якості природнього кондиціонера: зайву вологу вони поглинають, а при її надлишку -  віддають.

  • Керамоблоки мають звукопоглинальні камери, які забезпечують високу звукоізоляцію стін.

Керамоблок не є дешевим матеріалом, але його переваги виправдовують таку ціну.

Щоб отримати теплий дім, потрібно як слід подбати про герметизацію стін, даху, вікон.

У «Kyiv Sky» фасад утеплюють мінватою, яка за всіма важливими для безпеки і комфорту життя характеристиками, такими як шумоізоляція, вогнестійкість, вологопроникність, захищеність від шкідників однозначно виграє у пінопласту. Для скорочення тепловтрат на даху теж усуваються містки холоду. 

Особливу увагу приділяємо вікнам. Вони є основним джерелом світла, але через них проникає холод. Вирішуємо це питання, монтуючи енергоощадні вікна з двокамерним склопакетом з мультифункціональним склом, що має одночасно теплозберігаючі та сонцезахисні функції.

Інвестуйте у свій спокій, безпеку та комфорт. Обирайте дім, що довгі роки даруватиме вам затишок та низькі комунальні платіжки.

Дізнатись про інші переваги та обрати планування у «Kyiv Sky» можна на сайті kyiv-sky.com.ua, або завітати у консультаційний центр вул. Рівненська, 4. Телефонуйте 067 442 09 09

Коментар
19/10/2021 Вівторок
19.10.2021