Військового, що у луцькому парку закидав камінням качку до смерті, покарали

24 Вересня 2021, 11:53
Військовослужбовця, що закидав камінням качку, покарали 452
Військовослужбовця, що закидав камінням качку, покарали

Військовослужбовець Ігор Панашій, який у серпні в Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки закидав камінням качку, отримав дисциплінарне стягнення.

Про це Суспільному в телефонному коментарі повідомила тимчасова виконувачка обов'язків начальника служби зв'язків з громадськістю повітряного командування «Захід» Олександра Качмар.

Олександра Качмар підтвердила, що Ігор Панашій наразі проходить військову службу у військовій частині А 0959, що в Луцьку.

 «Він перейшов саме з комендатури туди нещодавно. Він прожекторист прожекторного відділення роти зв'язку та радіотехнічного забезпечення батальйону зв'язку та радіотехнічного забезпечення», – зазначила капітан ПвК «Захід».

З її слів, командиру військової частини А 0959, полковнику Віктору Меретіну про вчинок військовослужбовця відомо.

«Щоб такі випадки надалі не відбувалися, з ним (з Ігорем Панашієм – ред.) проведена робота і він також отримав дисциплінарне стягнення. Йому оголосили догану. Є службова картка, де це внесено», – розповіла тимчасова виконувачка обов'язків начальника служби зв'язків з громадськістю.

Олександра Качмар зазначила: військовий усвідомив свою помилку та щиро розкаюється.

 «Хочу сказати, що сам Ігор цей випадок проаналізував, тому він дуже жалкує про це. Подібних ситуацій у нього раніше не було», – додала тимчасова виконувачка обов'язків начальника служби зв'язків з громадськістю ПвК «Захід».

Зі слів представниці військової частини, пояснити мотивів вбивства качки Ігор Панашій не зміг.

Читайте також: Мешканців Боратинської громади просять повідомляти про стихійні звалища

Коментар
19/10/2021 Вівторок
19.10.2021