Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Луцькі старшокласники готуються до професійного майбутнього

14:12 13.10.2017
1465

Ознайомити зі світом професій, вимогами до них, навчальними закладами, де можна здобути омріяний фах – така мета зустрічі фахівця з профорієнтації Луцького міського центру зайнятості Інни Матвіюк з десятикласниками Луцької загальноосвітньої школи №2.

Старшокласники вже задумуються про майбутню зайнятість, а допомогти їм зорієнтуватися допоможе формула правильного вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА».

Для визначення схильностей, здібностей до певних видів діяльності учні пройшли тестування і отримали результат, який спонукатиме їх задуматися над подальшими кроками у виборі професії. Це зорієнтує їх до поглибленого вивчення окремих предметів.


Десятикласників ознайомили з регіональним барометром професій, з професіями майбутнього, а також такими, що у всі часи були затребуваними.

Школярі з цікавістю брали участь в обговорені вимог, які роботодавці ставлять до претендентів на вакансію, і які додаткові знання і вміння стануть у нагоді при працевлаштуванні за обраним фахом.

Особливий інтерес викликають в учнів анімаційні відеоролики, які служба зайнятості презентує в школах для допомоги правильного вибору професійного майбутнього.

Для подальших зустрічей центр зайнятості запрошує школярів на День відкритих дверей.


Загрузка...
Коментарі
21 жовтня
Сьогодні
Вчора
19.10.2019
18.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин