Жителів Боратинської громади вчили стріляти з лука

14 Вересня 2021, 15:11
Жителів Боратинської громади вчили стріляти з лука 182
Жителів Боратинської громади вчили стріляти з лука

Як натягнути тятиву та влучити у ціль вчили усіх охочих представники клубу стрільби з лука «Луцькі соколи». Цими вихідними у Рованцях, Боратині, Мстишині та Радомишлі відбулися майстер-класи зі стрільби з лука.

Про це йдеться на сайті Боратинської громади.

Серія безоплатних занять стартувала у рамках проекту «КРОК – реінтеграція ветеранів задля згуртованої громади», що впроваджується Боратинською сільською радою спільно з клубом «Луцькі соколи».

Дізнатися про мистецтво середньовічного бою та спробувати себе у ролі лучників завітало чимало охочих мешканців громади. Повправлятися у стрільбі прийшли дорослі і діти.

«Це дуже захоплююче заняття, хоч і не таке легке, як здається на перший погляд. Стрільба розвиває впевненість, дисципліну і концентрацію. А ще допомагає очистити розум від сторонніх думок, адже перед тим як випустити стрілу треба розслабитися», – діляться враженнями учасники майстер-класів.

Виїзні навчання-тренінги відбуватимуться щосуботи та щонеділі у різних населених пунктах громади для всіх охочих безкоштовно. Вже цими вихідними майстер-класи відбудуться в Озерянах, Лаврові, Цеперові та Баєві.

Читайте такожУ Підгайцівському ліцеї з’явиться креативний простір для дітей та молоді

Коментар
23/09/2021 Четвер
23.09.2021