ВНУ співпрацюватиме з військовим ліцеєм

14 Вересня 2021, 12:56
ВНУ співпрацюватиме з військовим ліцеєм 279
ВНУ співпрацюватиме з військовим ліцеєм

Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні та ВНУ імені Лесі Українки уклали договір про співпрацю.

Про це йдеться на сайті ВНУ. 

Ректор Університету, професор Анатолій Цьось і начальник ліцею, полковник Павло Боснюк погодилися, що надзвичайно актуальними будуть проведення спільних заходів із питань державної безпеки, створення спільних педагогічних і методичних продуктів, обопільна участь студентів і працівників у дослідницьких науково-дослідницьких проєктах, а також організація навчальних занять на полігоні військового ліцею. 

 

«Ми домовилися, що об’єднаємо зусилля в організації освітньо-виховної діяльності, спрямованої на пошук, підтримку та сприяння розвитку обдарованої молоді», – зазначив ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось. 

Сторони зійшлися на тому, що варто разом працювати в напрямі професійного самовизначення випускників через залучення до проєктної та дослідницької діяльності в галузі державної безпеки. 

 

Просвітницьку діяльність серед здобувачів вищої освіти проводитимуть за допомогою наукової та практичної роботи в сфері підготовки фахівців із державної безпеки. 

Читайте також У Боратині відбувся спортивно-розважальний фестиваль: як це було

 

 
Коментар
23/09/2021 Четвер
23.09.2021