Волейбол: лучанки – другі на турнірі в Тернополі

01 Жовтня 2017, 17:45
2773

Перед стартом Суперліги волинянки зіграють ще 2–3 турніри.

Головний трофей традиційного турніру пам’яті Сергія Юрія вперше поїхав з України. Переможцем змагань стала білоруська «Перлина Полісся» (Мозир). Луцька «Волинь» повторила минулорічний результат, здобувши срібні нагороди.

Найбільш цікавим матчем вийшло протистояння фіналістів минулорічного чемпіонату України «Галичанки» та «Волині». Тут доля гри вирішувалася в кінцівках третьої та четвертої партій, де сильнішими виявилися луцькі волейболістки – 26:24 та 25:23 відповідно.

Зазначимо, що і «Галичанка», і «Волинь» виступали без волейболісток, задіяних в збірних, – Ганни Єфременко, Тетяни Яцків та Людмили Осачук.

«За відсутності низки гравців я задіяв молодих волейболісток. Так, у стартовій «шістці» відіграли всі матчі в четвертій зоні Яна Шевеля 2000 року народження, в третій зоні ії ровесниця Вікторія Даньчак, адже Анастасія Тищенко ще не повністю відновилася. Вони відмінно себе зарекомендували, тому я планую використовувати їх у збірній України цього віку, а в чемпіонаті та Кубку України їх можна випускати не тільки на заміну, але й в стартовому складі. Перспектива є. Тож від турніру в Тернополі була велика користь для нашої команди», – зізнався наставник лучанок Богуслав Галицький.

Головний тренер розповів, що у програмі підготовки до сезону у лучанок заплановано ще 2–3 турніри.