У селі Липини школу та садочок готують до початку навчального року

05 Серпня 2021, 11:55
У селі Липини готуються до навчального року 643
У селі Липини готуються до навчального року

Перед початком навчального року заступники Підгайцівського сільського голови Олександр Бляшук та Валентин Приходько відвідали дошкільний навчальний заклад та школу у селі Липини. 

Про це йдеться на сайті Підгайцівської громади. 

У садочку після канікул вирує життя, вже на третій день після відкриття його відвідує понад 60 дітей.

Завідувачка Липинського дошкільного навчального закладу Любов Савчук розповіла, що заклад повністю готовий приймати дітей. Єдиною проблемою була поломка двох пральних машинок, але днями отримали нову. 

 Придбав пральну машину через тендерну процедуру Відділ освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.

Завідувачка розповіла, що має наміри  утеплити та зробити сучасним фасад будівлі. Раніше Липинська сільська рада вже замінила дах та укріпила фундамент дитсадка, лишились лише зовнішні та оздоблювальні роботи.

Олександр Бляшук пообіцяв вирішити це питання. Однак, аби розуміти скільки коштів потрібно планувати на ці потреби у бюджеті громади, запропонував спочатку виготовити проєктно-кошторисну документацію.

«Думаю, до кінця року ми зробимо проєкт і тоді зможемо більш предметно говорити про облаштування фасаду дитсадка. Переконаний, що це реально і буду працювати, щоб все вийшло»,  — наголосив посадовець.

У школі села Липини теж кипить робота. Тривають ремонтні роботи у чотирьох класах, де зробили тепло та звукоізоляцію, зацементували поверхню підлоги перед укладанням покриттів з лінолеуму. Валентин Приходько розповів, що з бюджету Підгайцівської громади на ці потреби виділили 195 тисяч гривень.

 

Усі заклади освіти ще у червні отримали все необхідне для виконання ремонтних робіт та благоустрою території: фарби, шпаклівку, щітки, мітли, валики, віники, рукавиці та інше приладдя. Також забезпечили навчально-виховні заклади новим посудом.

Читайте також: Четвертокласники шкіл Підгацівської громади отримають нові підручники

Коментар
23/09/2021 Четвер
23.09.2021