Луцький пологовий будинок користуватиметься новою мобільною рентген-системою

05 Серпня 2021, 10:50
Рентген-система IMAX 101А 308
Рентген-система IMAX 101А

КП «Луцький клінічний пологовий будинок» 20 липня отримав ліцензію на користування мобільною рентген-системою IMAX 101А, що була придбана ще у лютому 2021 року за 1,8 мільйона гривень.

Про це йдеться на сайті міськради.

Наявність такого рентген обладнання – одна з обов’язкових вимог НСЗУ в умовах закупівлі медичних послуг за всіма напрямками надання медичної допомоги. Придбання настільки дороговартісного обладнання стало можливим завдяки співпраці Луцької міської ради, пологового будинку та Національної служби здоров’я України.

За словами директора Луцького клінічного пологового будинку Сергія Сябрука, мобільна рентген система IMAX 101А оптимально поєднує в собі надійність, універсальність і простоту управління, забезпечуючи цим виконання точних і безпечних рентгенографічних досліджень. Обстежити пацієнтів таким рентгеном швидко та зручно, завдяки простому керуванню, а також, що важливо — мобільності приладу: за потреби обладнання можна оперативно перевезти до іншої палати, швидко увімкнути та повернутись до роботи.

За допомогою ІМАХ 101А лікарі вже за декілька хвилин отримують точний результат у електронному вигляді та можуть діагностувати хвороби й відхилення. Робоча станція рентген системи працює з ноутбуком, не вимагаючи підключення до мережі, що дає змогу швидко передавати зображення. Пристрій оснащено дозиметрами для контролю радіологічних процедур, захистом від перенапруги, надлишкового струму, перевантаження.

Окрім того, керівник пологового будинку представив новостворений клуб «Щасливе материнство», який зможуть відвідати вагітні, котрі перебувають на збереженні вагітності. Тут майбутні мами зможуть спілкуватися з медичними працівниками різного фаху щодо процесу пологової діяльності, знеболення під час пологів, технік дихання і розслаблення в цей період, отримати навички грудного вигодовування та догляду за немовлям. Мета клубу – допомогти жінкам впевнено і спокійно підійти до періоду народження малюка. 

Читайте такожНа модернізацію Луцькводоканалу планують витратити 534 мільйони

Коментар
23/09/2021 Четвер
23.09.2021