Триває модернізація і реконструкція системи подачі води до осель лучан

#   1266
Триває модернізація і реконструкція системи подачі води до осель лучан

Міська влада разом з КП «Луцькводоканал» працює для того, щоб лучани максимально безперебійно отримували в оселі воду високої якості.

На своїй сторінці у фейсбуці міський голова Ігор Поліщук повідомив, що зараз триває модернізація 11 артезіанських свердловин та встановлюються сучасні енергоефективні глибинні насоси із комплектом автоматично керування.

Загальна сумарна їх продуктивність складає 1000 м3 на годину, а це майже 50 % підйому води для потреб громади.

Обладнання європейського виробника, сума інвестованих коштів в модернізацію - 3,5 мільйони гривень.

Читайте також:На всіх найбільших каналізаційно-насосних станціях Луцька встановили системи для очистки повітря

Триває модернізація і реконструкція системи подачі води до осель лучан
Триває модернізація і реконструкція системи подачі води до осель лучан

Останні новини

Всі

7 червня 2026

6 червня 2026