У Луцьку презентують «Майстерню соціальних інновацій»

14 Вересня 2017, 16:56
2057

Знаєте, як залучити молодь до громадського життя? Хочете контролювати місцеву владу і впливати на неї? Маєте ідею, як покращити ситуацію з дотриманням прав людини в регіоні? Вмієте творити, кодувати на благо громади?

16 вересня, з 15:00 до 18:00 у Луцьку за адресою: вулиці Градній Узвіз, 5, «Молодіжний центр Волині» запрошує лучан на презентацію, на якій можна буде дізнайтеся, як взяти участь у конкурсі молодіжних інновацій U-Inn на тему демократії та прав людини. Є можливість отримати до 5 тисяч доларів на реалізацію своєї ідеї. 

Організатори готують жваву дискусію, де кожен зможе висловити власну думку, попрацювати в команді та сформувати власний проект для покращення життя громади. Будьте відкриті до нових ідей і самі генеруйте інновації.

Вхід вільний, організатори запрошують усіх зацікавлених, молодь та громадських активістів.

Тематика майстерні – сучасні інновації прав людини та демократії. Учасники майстерні зможуть запропонувати власні ідеї щодо вирішення актуальних питань в громаді. 
 
Додамо, що  Майстерня соціальних інновацій організовується в рамках восьмого щорічного Саміту суспільного добробуту, який проводиться в Нью-Йорку. 

Захід організовує Програма розвитку ООН в Україні у партнерстві з Міністерством молоді і спорту України разом з Молодіжним Центром Волині. 

 

Коментар
23/09/2021 Четвер
23.09.2021