Двоє лучан вибороли «срібло» з хортингу

17 Грудня 2015, 17:15
2375 Джерело: lutskrada.gov.ua

На Кубку України з хортингу та Всеукраїнських змагання з хортингу серед кадетів, юніорів та дорослих п'ятнадцятирічний Андрій Ткачук здобув срібну медаль, а двадцятип'ятирічний Ігор Катеринюк став другим серед дорослих.
 
У Києві близько 200 учасників боролися за призові місця, повідомляє сайт Луцької міської ради.
Успішно виступили на цих змаганнях вихованці спортивного клубу «Стріла» Луцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», яких тренує тренер з кіокушинкай-карате, володар чорного поясу Віктор Лавренюк.

П'ятнадцятирічний Андрій Ткачук, який з п'яти років займається в клубі «Стріла», виборов срібну нагороду. Серед дорослих, його товариш, двадцятип'ятирічний Ігор Катеринюк також поповнив скарбничку Волині сріблом.

Довідка. Хортинг – це повноконтактний комплексний вид бойового мистецтва, народжений в Україні, який базується на принципах спортивної підготовки, як багаторічний, спеціально організований навчально-тренувальний процес всебічного розвитку, навчання та морально-етичного виховання спортсменів, навіть його назва має історичну основу пов’язану із Козацтвом, а саме з Україною.


 

Хочете бути першими на районі? Підписуйтесь на наші новини у спільнотах Facebook та Вконтакте.

Коментар
02/12/2021 Четвер
02.12.2021
01.12.2021