Святкує день народження керівник волинської «Укрпошти»

17 Грудня 2015, 16:02
4936 Джерело: volga.lutsk.ua

Колектив газети «Сім'я і дім» та журналу «Сімейний порадник» щиросердечно вітає із особистим святом Олега Гавришківа.

У четвер, 17 грудня, святкує день народження Олег Гавришків –  в.о. директора Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

Вельмишановний Олегу Маріановичу!
 
Зичимо вам міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя. нехай на вашому життєвому шляху не буде жодних перешкод. У вашій нелегкій та дуже потрібній роботі бажаємо успіхів, великих досягнень, надійних партнерів. Нехай ваші мрії завжди збуваються, нехай не буде перепон на шляху до мети, а ваші друзі, співробітники та трудовий колектив приносять вам лише добрі та радісні новини. Бажаємо й надалі залишатися таким енергійним і невтомним, завзятим і неспокійним душею, щирим і турботливим, щедрим на добро. Нехай Господь дарує вам молодії літа щасливої долі.

Коментарі
17 Грудня 2015, 19:04
Ви колектив запитайте наскільки він вельмишановний.
17 Грудня 2015, 19:08
Прочитайте тут як його шанують і покажіть фото як сьогодні з самого ранку вся дирекція в робочий день на державному підприємстві пиячить. Де славний Правий сектор, народний контроль і нарешті совість у самого іменинника.
17 Грудня 2015, 19:09
http://lutsk.rayon.in.ua/news/3956-krivii-val-u-poshtovomu-viddileni-prodaiut-kovbasu<br/><br/>прочитайте коментарі про ковбасу, є чим закушувати
17 Грудня 2015, 19:11
Колектив газети прогинається перед ГавРИЛОМ тому що на носі підписка????
17 Грудня 2015, 21:14
http://www.volynnews.com/news/society/yak-vidomi-luchany-pysaly-radiodyktant/<br/><br/>Тут тоже написано про начальника пошти читайте про вельмишановного мудака!
17 Грудня 2015, 21:21
А добро аж пре від нього, позвільня спеціалістів, а понабирали таких як сам - недалеких, по принципу на темному небі яскравіші зорі (звезда конечно це він) бо на фоні розумних то від виглядає суцільним дибілом, не може висловити елементарну думку, мучить мучить і ніхто нічого зрозуміти не може.
17 Грудня 2015, 21:25
Нехай він буде проклятий на вік, скільки він працівникам пошти наробив за півтора року роботи на пошті злого, людські сльози не роса за них рано чи пізно прийдеться платити йому або його дітям.
18 Грудня 2015, 14:43
Підприємством правлять історики і бухгалтера.
20 Грудня 2015, 12:48
Придурки керують це точно. В голові одні п'янки-гулянки.
20 Грудня 2015, 12:50
Колектив йому бажає, щоб цей день народження був у нього останній ..... на посаді начальника.