Відбудеться презентація книги Орести Осійчук «Абрикосова книгарня»

16 Червня 2021, 15:37
«Абрикосова книгарня» 501
«Абрикосова книгарня»

В Луцьку – літературна вечірка з музикою і абрикосовим присмаком

Команда Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» запрошує на вечірку з нагоди презентації нового роману луцької письменниці Орести Осійчук «Абрикосова книгарня» та дня народження Волинського краєзнавчого музею. Захід відбудеться у Дворику музею 16 червня. Початок – о 18:30. Тривалість – 3 год. Вхід вільний.

Ореста Осійчук – авторка циклу підліткових фентезі-романів про пригоди хлопчика «Айхо», володарка І-ї премії міжнародного літературного конкурсу «Коронація Слова», відзнаки «Найкращий дебют» літературного порталу «БараБука» та лауреатка Всеєвропейського конвенту «Єврокон». У волинських ЗМІ про неї згадують як про авторку з Старої Вижівки, чи лучанку, чи дитячу письменницю. Нині вона звертається до дорослого читача з романом «Абрикосова книгарня». Книга вийшла друком у видавництві «Наш Формат».

 «Абрикосова книгарня» – це історія дев'ятирічного Михайла Фариняка, якого через злидні мама віддає на виховання родичам покійного чоловіка: вуйкові Стефану, власникові книгарні та цьоці Касі, суворій жінці, яка не рада появі чужої дитини у домі. Так починається історія Міська Фариняка, хлопчика початку ХХ століття, яка дивним чином переплітається з історією Михайла Фариняка, чоловіка початку ХХІ століття. Це історія дитячої дружби та недитячих зрад, родинних скелетів у шафі та любові, яка крізь століття рятує життя і без спільної крові таємниче поєднує двох однофамільців.

Команда «Фронтери» вирішила перенести відвідувачів в атмосферу книги, а заразом провести літній вечір у літературно-музичному форматі. Тому, окрім презентації, під час заходу виконуватимуть авторські композиції Ніна, Марі Дорощук та Артем Степанюк. Організатори також обіцяють солодкий стіл, аби справді провідчувати емоції й смак книжки.

Увага! Дрес-код – елемент теплого кольору в одязі чи аксесуар.

Читайте також: Голоси жінок, яких змушували мовчати: у Луцьку презентували нову збірку Катерини Калитко

Коментар
20/06/2021 Субота
19.06.2021
18.06.2021