Вулицями Луцька курсуватимуть ще два нових тролейбуси

10 Червня 2021, 14:14
Новенькі тролейбуси 243
Новенькі тролейбуси

Автоскладальний завод №1 та компанія «Богдан Моторс» передали місту два нових, сучасних та комфортабельних тролейбуси. Акти прийому-передачі транспорту підписали Луцький міський голова Ігор Поліщук та директор автозаводу Дмитро Писаний.

Про це повідомляють на сайті Луцької міської ради.

Відтепер містом курсуватимуть вже 12 із 29-ти низькопідлогових дванадцятиметрових тролейбусів, закуплених за кредитні кошти від Європейського інвестиційного банку.

«Ми отримали уже 12 тролейбусів. Ще 17 - очікуємо у найближчі місяці. Це серйозна інвестиція у транспортну галузь Луцька. Бачимо, що автобуси Богдан та Еталон, які працюють на міських маршрутках, уже перебувають на межі своєї експлуатації. Вони - не екологічні. Ми послідовно працюємо над виконанням програми «Луцьк без маршруток». Стимулюємо перевізників купувати нові і екологічніші автобуси. Уже кілька таких курсують вулицями Луцька. У наших планах - окремі автобусні маршрути замінити тролейбусними. Важливо працювати над покращенням транспортної сфери міста, збільшувати кількість екологічного транспорту, аби лучанам було комфортно ними користуватися», - розповів Ігор Поліщук.

Цей транспорт обладнаний комфортними м’якими сидіннями, кондиціонерами салону та водія, USB портами для зарядки мобільних пристроїв, точками доступу Wi-fi. Завдяки пандусам та низькій підлозі тролейбуси забезпечать легкий доступ людям похилого віку, людям з інвалідністю та пасажирам з дитячими візочками. Таким чином, жителі Луцька зможуть отримати якісний та зручний громадський транспорт.

Читайте також: У Луцькраді встановлять норми витрат палива для автівок транспортного господарства

Коментар
20/06/2021 Субота
19.06.2021
18.06.2021