На проспекті Молоді в Луцьку облаштують новий урбан-парк

31 Травня 2021, 16:44
РЕКЛАМА 1995

Луцькі депутати із фракції «За майбутнє» виділили кошти зі своїх депутатських фондів для спорудження сучасного урбан-парку «Молодіжний».

Про таку ініціативу обранці оголосили під час чергової сесії Луцької міської ради, пише «ВолиньПост».

«Це спільна ідея, до якої долучилися всі депутати з нашої фракції і виділили по 50 тисяч гривень. Уже зараз розробляється проектно-кошторисна документація і до кінця тижня ми презентуємо лучанам, що саме плануємо там зробити», – розповіла депутатка Катерина Шкльода.

Сучасний урбан-парк буде розташований на проспекті Молоді, поруч із піцерією «Соло». Ігрові елементи, які тут зараз є на дитячому майданчику – застаріли. До того ж, як розповідають місцеві батьки, їх не вистачає на ту кількість дітей, яка тут відпочиває.

Батьки кажуть, що на вихідних дітям доводиться стояти в черзі, щоб попасти на качелі. А самі гойдалки – давно морально застаріли.

«Це густонаселений спальний район, але місць, де люди могли б відпочивати, дуже мало. Тому ми вирішили зробити тут сучасну локацію для відпочинку і першим кроком стане спорудження скейт-парк. Серед дітей це зараз дуже популярна тема», – розповідає про проект депутат Андрій Разумовський.

Таку ініціативу підтримав і Луцький міський голова Ігор Поліщук.

«Урбан-парк буде цікавий і діткам, і любителям екстремального спорту, і тим, хто хоче займатися фізичною активністю на вулиці. Місто давно потребувало повноцінного скейт-парку та професійних тренажерів для стріт-воркауту. Окрім того, існуючий дитячий майданчик морально застарів і потребує заміни», – коментує ідею Ігор Поліщук.

Дитячий майданчик на проспекті Молоді давно потребує сучасних елементів та спортивної зони, вважають депутати і міський голова.

За його словами, після реалізації проекту на проспекті Молоді, будуть підшуковувати локації для схожих парків і в інших мікрорайонах міста.

«Окремо хочу відзначити грамотне використання депутатами коштів депутатського фонду. Адже об‘єднання коштів навколо великого й серйозного проекту робить їх використання більш ефективним та допомагає реалізувати в місті цікаві й потрібні проекти», – каже міський голова.

Коментар
01/07/2022 П'ятниця
01.07.2022