Муніципали хочуть патрулювати парк на велосипедах по 12 тисяч гривень

29 Серпня 2017, 13:49
фото ілюстративне 3938
фото ілюстративне

Департамент муніципальної варти Луцькради просить кошти на придбання велосипедів.

Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії міської ради у вівторок, 29 серпня.

Зазначають, що у такий спосіб патрулювання стане швидшим. Муніципали хочуть придбати два велосипеди, на які просять 24 тисячі гривень.

Із такою пропозицією погодились не усі депутати. Більшість зауважила, що такою справою займаються інші органи. А велосипеди можуть бути корисні для інспекторів, які контролюють житлові райони. Це може значно прискороти їх роботу. 

Також  деякі члени комісії зазначили, що муніципальна варта не має стосунку до патрулювання і вибрала некоректне формулювання своє діяльності.

Читайте також: Муніципали придбали планшети з «рубіновими камінчиками на футлярах», – Володимир Гунчик

Коментарі
29 Серпня 2017, 17:20
Це пипець.Може їм по лексусу і по два раба?
29 Серпня 2017, 17:49
Краще вело патруль ніж на конях) А 12000 грн. якщо велосипеди будуть нормальні то небагато. Головне щоб добре виконували свою роботу а велосипеди можуть допомогти.
29 Серпня 2017, 23:14
По вашому 12 000 це багато за вел?<br/>Не гоніть. Я за!
29 Серпня 2017, 23:33
На самокатах пусть патрулируют.
30 Серпня 2017, 00:51
Попередьте їх шо &quot;літній досвід смотру за парком був дуже позитивним... багато схвальних відгуків. Зимою міліціонерів планують пересадити на лижі...&quot; і без варіантів відпустка, лікарняний, вибори, записка від мами, ходять там кожен день. І таким же способом ту сволоту шо за центральний ринок взялися
30 Серпня 2017, 02:30
Якщо вам нема куди подіти 12000,то зверніть,будь ласка,увагу на людей які за 100грн.ПАШУТЬ на будівництві цілий день,або просять гривню на вулицях.Спробуйте.Я вже не кажу за жіночку,яка в Ковелі(пару років назад)пригнула з вікна 7поверху,залишивши 2ох дітей-бо не мала чим годувати.Уявіть собі,що в наш час є багато тих,кому 12000грн. це захмарні гроші.
30 Серпня 2017, 03:54
Схема така закладуть 12тис/насправді коштує7тис-вкрадуть 5,в міській раді все так роблять ,навіть канцелярію купляють
30 Серпня 2017, 13:07
Хай на велосипедах &quot;Україна&quot; патрулюють.