Грушевського: «був двір, але, на жаль, закінчився»

29 Серпня 2017, 08:20
4121

Роботи з благоустрою прибудинкової території перетворили двори будинків у Луцьку на парковки.

Про це на сторінці Збережемо древній Лучеськ у Facebook написав Ілля Сметанін.

Двори будинків № 23 і 25 на проспекті Грушевського в обласному центрі Волині у результаті реконструкції перетворились на суцільні парковки, переконаний лучанин: «був двір, але, на жаль, закінчився». Зокрема, тут тепернемає ані дерев, ані дитячого майданчику.

«Тепер замість двору "затишна" парковка. "Гейропеізація" стародавнього Лучеська триває», – переконаний автор допису.

Читайте також: Софії Ковалевської: «Сюди уже прийшла атмосфера паркінга, і її нічим не викорінити», – лучанин





 

Коментарі
29 Серпня 2017, 12:34
було би краще якби по старінке паркувалися під вікнами на газоні і на пісочніце?
29 Серпня 2017, 13:11
"Гейропеізація" стародавнього Лучеська триває», – переконаний автор допису. І де цей рогуль побачив стародавній Лучеськ ? Жаба давить ?
29 Серпня 2017, 13:48
можливо потрібно вже зносити ті "хрущі"))
29 Серпня 2017, 14:06
А краще ,щоб були смітники, де можна ноги поламати!
29 Серпня 2017, 14:20
Все правильно зробили, а на дитячий майданчик там місця хватає. <br/>Краще б говорили про відновлення спортивного майданчику, який вже заріс травою і деревами.
29 Серпня 2017, 14:29
Якщо я не помиляюся, то забрали лише стіл і лавочки за кущами там де всі побухати любили, а дитячий майданчик ніхто не зачіпав. Нашим людям аби тільки критикувати, цікаво, а що конкретно сам зробив автор допису для Луцька? Бісять такі люди.
29 Серпня 2017, 15:40
Так це компашка Левчукова-вони там всі такі пальнуті.Вже так задрали своїми ,,господарськими,, , ,,патріотичними,, скандалами.ВУРДАЛАКИ ПРОПЛАЧЕНІ.
29 Серпня 2017, 16:31
Через цей двір нарешті не страшно проходити, про що ви говорите???!!! Тепер і місце для майданчика є, і парковка! Респект за благоустрій луцьких дворів!!!
29 Серпня 2017, 19:20
Сметанін- просто недалекий нитік-зрадофіл.
29 Серпня 2017, 20:14
тепер там у туалет не сходиш( шкода
29 Серпня 2017, 20:14
тепер там у туалет не сходиш( шкода
29 Серпня 2017, 21:16
А калюж на новому асфальті не поменшало, а побільшало, і схід з тротуару у двір жахливий не для старших людей. Як завжди через одне місце все робилося.
30 Серпня 2017, 01:54
Пане Ілля !!! Крім нити та у всьому шукати тільки негатив ,Ви вмієте ще щось робити ручками,крім шукати букви на клавіатурі ??? Якого милого Ви вчепились до нашого двору ,займіться чимось корисним фізичною працею .наприклад.Порівняно з тим ,що було, у нас зараз Париж. Завидуєте, що у Вас у дворі не так ???
30 Серпня 2017, 19:42
Там є спуск, типу пандуса
31 Серпня 2017, 01:35
Точно,Ілля правий.На фото не видно жодного дерева.Ілюха,шо з тобою?
31 Серпня 2017, 01:49
Сметанін хотів повийожуватись..Зараз бажаючих багато.