Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Студенти-історики зразка 1991 року: археологічна практика

09:21 24.08.2017
2094

Не дивлячись на спекотні політичні та революційні події літа 1991 року, життя в нашому місті не зупинялось ні на хвилинку, навпаки, воно вирувало.

Літо було порою археологічної практики на історичному факультеті тоді ще Луцького державного педагогічного інституту імені Лесі Українки (ЛДПІ). В усі часи археологічна практика для студентів спеціальності «Історія» була однією із найцікавіших подій на першому курсі навчання.

Це був період, коли група максимально ставала дружною, адже польові умови, спільний побут та розваги відкривали в одногрупниках нові таланти. Хтось в цей період знаходив друзів на все життя, а дехто навіть кохання.

Легенди про археологічну практику передавали від курсу до курсу і вони завжди ставали центральною темою на зустрічах випускників різних років.

Були випадки, що студенти історичного факультету під час практики натрапляли на дорогоцінні скарби, як це сталося в 1983 році, коли на городищі Х-ХІ ст. біля с. Городище 2 Луцького району знайшли срібний скарб.

Пропонуємо вам переглянути світлини з археологічної практики студентів-першокурсників, 13 групи, 1991 року вступу, спеціальності «Історія», яку проходили в селі Сьомаки Луцького району Волинської області на річці Чорногузці (на території села знаходяться залишки поселень різних археологічних культур). На світлинах безтурботні студенти під час традиційного святкування Дня Нептуна, біля палаток, під час переїзду на розкопки.

Керівниками практики в 1991 році в Сьомаках були Денис Козак, доктор історичних наук з Інституту археології НАН України та Віталій Шкоропад, викладач історичного факультету ЛДПІ.

Тетяна Яцечко-Блаженко

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

;
Загрузка...
Коментарі

захоплена

13:09 24.08.2017

гарні фотографіі молодих і щасливих людей цікаво як склалася іхня доля

лучанка

13:23 24.08.2017

Тетяно, дякую за спогади!

цікавлюся

14:38 24.08.2017

дійсно цікаво чи хтось в майбутньому обрав археологію або історію. чи просто вчились і молодість проводили

випускник

15:04 24.08.2017

Звичайно, на кожному курсі є люди, які працюють за фахом. Історія любов на все життя.

23 вересня
Сьогодні
Вчора
21.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин