Студенти СНУ привезли з Європи 6 «золотих» медалей

09 Грудня 2015, 09:18
3387

У польському місті Тарчин 5 грудня проводився Кубок Європи з кікбоксингу за версією UFR – волинські спортсмени вибороли шість «золотих» і три «срібні» медалі.

Всього було представлено 9 країн, пише в соціальній мережі Facebook Микола Мордик.

«За підсумками змагань на Волинську область приїхало 6 золотих та 3 срібних медалі, зокрема, чемпіонами стали студенти СНУ імені Лесі Українки: Анастасія Коновальчук, студентка 5-го курсу факультету економіки та менеджменту – 1 місце – UFR tatami, 1місце – Low-kik light.

Володимир Мельниченко, студент 3 курсу Інституту фізичної культури та здоров’я – 1 місце – UFR tatami, 1місце – Low-kik light.

Андрій Подвальний, випускник Інституту фізичної культури та здоров’я – 1 місце – UFR tatami, 1місце – Low-kik light.

Також студент Політехнічного Університету Владислав Капиш показав гарний результат і став срібним призером Кубку Європи – 2 місце – UFR tatami, 2 місце – Low-kik light.

Спортсмени є вихованцями тренера Миколи Мордика.

Достойно виступив Володимир Скоповський (тренер Віталій Тимофєєв) і зайняв 2 місце у розділі UFR Ring.

Вітаємо наших спортсменів з їх досягненнями, бажаємо нових яскравих перемог, а їх тренерам наснаги та терпіння у підготовці чемпіонів».

Хочете бути першими на районі? Підписуйтесь на наші новини у спільнотах Facebook та Вконтакте.