У Боратині футболісти боролися за Кубок сільської ради

11 Травня 2021, 16:48
2057

У Боратині на місцевому спорткомплексі відбувся турнір на Кубок Боратинської сільської ради з футболу.

Про це йдеться на сайті громади.

Після жеребкування визначилися півфінальні пари, а саме: Боратин - Гірка Полонка та Коршовець - Баїв. У першій парі більш досвідчені футболісти з Боратина впевнено переграли молоду команду з Гіркої Полонки (7:0). У другому півфіналі ще в першому таймі першими в рахунку повели футболісти з Коршовця.

Після перерви команда з Баєва стала активніше грати в атаці і досягла успіху, рахунок став 1:1. Також у другому таймі, як в одні, так і у другі ворота за порушення правил були призначені одинадцятиметрові. Гравець з Баєва не влучив у рамку воріт, а в другому випадку воротар з Баєва парирував удар суперника. В пробитті одинадцятиметрових влучнішими були футболісти з Коршовця - 4:3 на їх користь.

У грі за третє місце футболісти з Баєва з рахунком 4:1 переграли своїх суперників з Гіркої Полонки. У фінальній грі команда господарів впевнено переграла своїх суперників з Коршовця (4:0) та стала першим володарем Кубка Боратинської сільської ради.