Перший урбан-пленер Луцька проведуть у «Супернові»

10 Травня 2021, 15:16
У луцькому ЖК «Супернова» відбудеться художній урбан-пленер 1686
У луцькому ЖК «Супернова» відбудеться художній урбан-пленер

У луцькому ЖК «Супернова» відбудеться художній урбан-пленер. Під час заходу професійні художники і студенти разом із мешканцями житлового комплексу будуть створювати картини із міськими пейзажами.

Урбан-пленер відбудеться 15 травня на території «Супернови».

Цей житловий комплекс неодноразово надихав творчих лучан на цікаві експерименти. На даху одного з будинків «Супернови» симфонічний оркестр зіграв увертюру до опери «Кармен». Тут в рамках фестивалю «Мандрівний вішак» актори з усієї України поставили виставу-експеримент «Шишко». 
А краєвиди, які відкриваються з вікон «Супернови», без перебільшення - стали легендарними. Аби не лише мешканці житлового комплексу могли ними насолоджуватись, компанія «Інвестор» неодноразово ділилась фото та відео. Одне з відео, зняте квадрокоптером оператором Андрієм Дмитруком, стало особливим. Кадри, на яких видно, як сонце виходить з-за горизонту і кидає теплі промені на будинки та річку, подивилися тисячі людей.
На черзі – новий творчий експеримент, результатом якого стануть десятки картин.

«Урбаністичні пейзажі, де в основі – сучасні міста і класна архітектура, зараз дуже популярні. Такі картини гарно вписуються в будь-які інтер’єри, а особливо – якщо зображене рідне місто чи навіть власний дім. Якщо говорити про модерний формат, то ідеальною локацією для створення урбаністичних пейзажів в Луцьку є «Супернова». Поруч дуже гарна природа, відкриваються неперевершені краєвиди, а сам житловий комплекс з його сучасною та естетичною архітектурою в нашому місті є прикладом вдалої урбаністики», – розповів завідувач кафедри дизайну Волинського національного університету імені Лесі Українки Дмитро Авраменко.

Живопис на свіжому повітрі – дуже захопливий процес, але водночас - технічно непростий, адже відбувається постійна зміна світла та тіней. Проте для учасників урбан-пленеру, які не мають досвіду в малюванні картин, проведуть майстер-клас.

«Супернова» постійно надихає нас і змушує творити. Тут справді відчувається дуже сильна творча атмосфера. З іншого боку, «Супернова» – це на 100% сучасний урбаністичний простір, де є всі необхідні атрибути міста. Ці дві унікальні складові надихнули нас, Будівельну компанію «Інвестор» та Кафедру дизайну ВНУ, на ідею урбан-пленеру. Тож для створення сучасних пейзажів одного з найпрекрасніших ЖК Луцька запрошуємо художників та усіх мешканців «Супернови», – прокоментувала ідею керівниця відділу продажів та маркетингу компанії «Інвестор» Ірина Новосад.

Для попередньої реєстрації потрібно заповнити анкету за посиланням. 

Читайте також:Як будують житловий комплекс «Супернова». ФОТОЗВІТ

Коментар
20/06/2021 Субота
19.06.2021
18.06.2021