Кравчука: облаштували двір для «своїх»

13 Серпня 2017, 10:58
6664

Біля будинку Кравчука, 34 у Луцьку облаштували оригінальний дитячий майданчик.

Використовуючи «підручні» предмети (як-от використані пластикові пляшки) мешканці облагородили територію та створили «казковий» дворик для дітей.

2

1

Різні качелі та гойдалки, пісочниця, лавочки і навіть дерев’яний будиночок – усе, що треба малятам для забав.




Варто відзначити, що двір знаходиться між ЗОШ №26 і Варшавським ринком, потік людей через нього значимий. Відтак, приваблює облаштований майданчик кожну дитину, яка проходить через чи біля нього.

Проте є на майданчику застереження – табличка, прикріплена до дерева з написом: «Майданчик для нашого будинку. Будь ласка у свої двори».

1




1


Передрук заборонено.

Коментарі
13 Серпня 2017, 17:56
совок 70 х років.
13 Серпня 2017, 18:58
Вангую, що в тому будинку живе якась гіперактивна і безробітня мамаша, з піхви якої літрами ллється жовч, коли вона бачить чужих дітей в дворі. Швидше за все, цей &quot;майданчик&quot; - можливість для неї хоч на деякий час випровадити своїх відприсків на вулицю, аби у спокої подивитись серіал.<br/>П.С. Де ж той фонд розвитку кварталу? Вже, мабуть, не будуть людям допомагати, бо за &quot;варту&quot; не відкупляться...
13 Серпня 2017, 19:37
Люди старалися і своїми руками облаштували майданчик для дитячого відпочинку. Ну а жовч, до речі, виділяється зовсім не із піхви:)))))
13 Серпня 2017, 21:22
Фу! Як негарно, табличка зіпсувала все враження, а діти ж всеодно приходитимуть гратися..
13 Серпня 2017, 23:58
Хай ці активісти ідуть назад у своє полісся і там вішають на своій стрісі такий напис і таку табличку,а в Луцьку такого не буде щоб отак собі придумали і не впустили іншоі дитини.
14 Серпня 2017, 00:31
На рахунок дітей, то цей надпис просто дурість, а взагалі треба дбати за своє подвір'я .Ось наприклад у сусідньому 32 будинку молодь з дітьми у візочках-алкаши. П'ють день і ніч. Наркомани на першому поверсі у середньому під'їзді коляться по ночах сумнівні компанії ходять туди. Алкаши кричать цілу ніч і всім всерівно.
14 Серпня 2017, 11:09
Ми живемо поруч ,по іншу сторону ЗОШ 26 на Соборності32а.На мій погляд наш майданчик значно кращий ніж у тому дворі, і зробили його теж своїми силами батьки будинку. Та на сором Кравчука у нас ніхто не вішав таких табличок!!!!!Діти є діти, і приходячи до нашого двору, де так багато різних качельок- ніхто з нас не вижене жодної дитини з &quot; не нашого&quot;будинку. А їм сором за такі таблички, От і робіть висновки в яку Європу йти з такими &quot; переконаннями&quot; навіть стосовно ставлення до діток!!!
14 Серпня 2017, 12:56
З дитинства вчать своїх дітей як треба ставитись до інших..<br/>Тому в майбутньому лишнє питання буде чому та дитина виросла егоїстом і так далі....
14 Серпня 2017, 18:22
Враження: все це позитивно, але досить примітивно. Таке собі &quot;тяжелоЄ дЄтство і дЄрЄвянниЄ ІгрушкІ&quot;. Зараз є маса промислово вироблюваних дитячих розважальних майданчиків та їх не РАГУЛЬСЬКЕ наповнення. Так що, це взагалі то позитив, але по суті рагулізм і відстій.<br/>Тепер на предмет таблички. А в чому іі так звана неправильність? Давайте уявимо собі, що діти зі ВСЬОГО міста захочуть відвідати і хоча б один день &quot;проведуть&quot; в дворі цьго будинку. Уявіть собі те стовпотворіння і гвалт, що вони спричинять. Тепер уявіть себе в своїй квартирі цього будинку, коли ви вирішили відпочити. Знаю, ви зараз скажете -&quot;АнІ же дЄтІ&quot;. А я вам відповім, та ні, хай діти з сусідніх будинків ВЕРЕЩАТЬ І ВОЛАЮТЬ під вікнами СВОЇХ квартир, і хай їхні тата та мами самі все це вислуховують. От так все просто. НІчЄго лІчного.
14 Серпня 2017, 19:19
Цікаво, я якщо їхня чиясь дитина забіжить на качельку в інший двір? Що тоді? І взагалі - ненавиджу цей двір і цю табличку. Позор! Відсутність смаку і жлобство! Полішуки. ..
14 Серпня 2017, 19:20
Про такий двір навіть не варто писати і фотографії робити.
14 Серпня 2017, 19:20
Про такий двір навіть не варто писати і фотографії робити.
14 Серпня 2017, 19:21
Ще залишилося колючою проволокою відгородитися! Слабо?
15 Серпня 2017, 14:26
Двір гарний,молодці ті хто це зробив.Що до таблички,то це звісно лишнє,ця табличка зіпсувала всю роботу майстрів.А що найбільше лякає у таких дворах,де все гарно облаштоване для діток ,це нічні гості,зовсім не діти,а нахаби,які репетують з 23 ночі і і інколи до 3-4 ранку.Як з ними боротися?Не допомагає навіть пл....