Волинські депутати зняли кліп до Дня матері

09 Травня 2021, 13:51
2510

У складі гурту «Вільний вітер»  заспівав пісню «На зорі мене мамо збуди» депутат Волинської обласної ради від Горохівщини Тарас Щерблюк.

Відео привітання розміщено на ютуб-каналі Михайла Дудая.

У гурті «Вільний вітер» співали: Віталій Демчинський - директор будинку культури села Піддубці, Михайло Дудай - художній керівник будинку культури села Піддубці, викладач Луцького педагогічного коледжу, Віталій Шкорупський - інспектор фізичної культури Центру культури та спорту Підгайцівської територіальної громади, колишній голова Лищенської сільської ради, Олександр Пиза - заступник Торчинського селищного голови, Валентин Приходько - заступник Підгайцівського сільського голови, депутат Волинської обласної ради.

Як розповів у коментарі для Район.in.ua, учасник гурту, клавішник і соліст, Тарас Щерблюк, чоловіки часто разом музикують, а на підготовку кліпу витратили сім днів: три дні репетирували, три дні записувалися на студії, ще один день знімалися у Рокинівському музеї-скансені сільського господарства, а на монтаж пішла ніч, щоб встигнути опублікувати відео до Дня матері. 

Гурт не збирається зупинятися на досягнутому  і планує відкривати нові творчі горизонти.

Слова і музику до пісні «На зорі мене, мамо, збуди» написав Юрій Михайленко, аранжування і звукозапис Роман Сорока, відео до кліпу Vorobeyfilm.

Барабанщик «Вільного вітру» Олександр Пиза розповів, що гурт існує вже 4 роки, і в перші два роки діяльності навіть гастролювали по клубах волинських сіл, брали участь у локальних фестивалях. А у нинішньому складі музиканти зібралися у цьому році і у вільний від основної діяльності час збираються на репетиціях у Піддубцівському клубі. 

«Вокалістами у цій композиції виступили Тарас Щерблюк і Валентин Приходько. Але приспів виконуємо ми всі разом. І хоч ми аматори, я гордий з того, що у нас вийшло на гарному рівні. Ми ж записували кожну партію окремо і потім накладали голоси: цікавий досвід!», – поділився емоціями політик Олександр Пиза. 

Раніше аматорський гурт вже публікував кліп на повстанську пісню «Ліс – наш батько, темна нічка – мати» до Дня захисників України 14 жовтня 2020 року.

Коментар
28/05/2022 Субота
28.05.2022
27.05.2022