Затриманий за побиття африканця – чемпіон України з бойового самбо і рукопашного бою

16 Серпня 2017, 21:07
15926

Підозрюваний у нападі на іноземних студенів 3 липня – відомий спортсмен боєць спортивного клубу «Воїн», чемпіон України з бойового самбо і рукопашного бою Дмитро М.

Також, за деякими свідченнями, хлопець є причетним до громадського формування «Варта порядку». Про ці факти Район.Луцьк стало відомо з власних джерел.

Також джерела з оточення спортсмена розповіли  Район.Луцьк , що він практикував вживання амфетаміну.

Нагадаємо, в ефірі ток-шоу «Протилежний погляд» головний спеціаліст сектору комунікацій головного управління Національної поліції України у Волинській області Олег Плазовський заявив, що поліція затримала 24-річного лучанина, який причетний до нападу.

Наразі підозрюваному у хуліганстві загрожує до чотирьох років позбавлення волі.

Напад стався 3 серпня у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки у Луцьку невідомі нанесли тілесні ушкодження трьом іноземцям – громадян Алжиру та Намібії, студентам одного із луцьких вишів.

Як повідомило ІА «Волинські новини», підозрюваний у побитті іноземця, у суботу, 12 серпня, на вулиці Таборище, 5 виламав двері у квартирі. Потім побив 4 людей.

На місце приїздили патрульні. Він наніс патрульному тілесні ушкодження – зламав йому ніс. Є інформація, що зловмисника забрали до психлікарні.

У прокуратурі зазначають, що з помешкання На таборищі молодик викрав відеомагнітофон та жіночий одяг, завдавши власникам матеріальної шкоди на понад 3 тис. грн.

Зловмисника виявили господарі житла. Намагаючись утекти, він напав на чоловіка, завдавав йому ударів, душив,а тоді зіштовхнув зі сходів.Дорогою до Меморіалу Вічної Слави молодик відбився ще від двох чоловіків, які намагалися його затримати. При цьому один із них від удару кулаком в голову упав на землю та знепритомнів.

Нині вирішується питання про обрання зловмиснику міри запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

За інформацією видання «Конкурент», молодик працює в спортивній школі. 12 серпня він вибив двері та потрапив в помешкання на вулиці На Таборищі. У квартирі він викрав касетний відеомагнітофон, жіночі туфлі, рукавички та спідницю. Також він знайшов в помешканні маску Діда Мороза, яку надягнув, коли виходив з квартири.

На виході він зустрів господаря житла, жбурнув у нього відеомагнітофоном та кинувся тікати. По дорозі молодик технічно «вирубив» ще двох осіб, які намагалися його затримати.

 

Коментарі
17 Серпня 2017, 00:40
позакривайте ті дебільні клуби для тітушок і 5 колони, там збираються одні дебіли котрих треба зразу ставити на облік
17 Серпня 2017, 01:38
посадити це говно з відбитими мозгами
17 Серпня 2017, 01:39
Хай на шконці права качає
17 Серпня 2017, 02:25
Бігав у нас в дворі, перебудив весь народ зранку у суботу, кричав до всіх "кого ховаєте?"... Це страшно ☹
17 Серпня 2017, 02:28
http://lutsk.rayon.in.ua/news/37566-zatrimanii-za-pobittia-afrikantsia-vartivets-i-chempion-ukrayini-z-boiovogo-sambo-i-rukopashnogo-boiu
17 Серпня 2017, 02:30
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=154606508452187&id=100017085168565
17 Серпня 2017, 02:31
Що не видно що людина хвора? Переїв стероїдів які доречі продаються у всіх магазинах спортивного харчування от і рвануло..це біда
17 Серпня 2017, 02:33
Треба боротися з вживанням нашої молоді передтреніків....мозгі всихають в них а це наші ж діти
17 Серпня 2017, 02:36
Хлопчина став жертвою неякісного спортивного харчування....криша з'ихала від стероідів.Шапка Діда мороза,касетний відтік....маячня якась.....А куди ділись ікони шо він розклав біля меморіалу???Він ще перед цім був у Храмі в центрі.Там позбувся та роздівся біля ікон а потім побіг відтік с плаття красти....хвора людина...
17 Серпня 2017, 02:37
Садити
17 Серпня 2017, 02:53
Видно що в спортсмена проблеми з здоров'ям.. здорова людина такого не зробить...це визвано стероїдами та передтреніками які в нас в Україні продаються у всіх магазинах спортивного харчування і це не перший випадок якій стався з спортсменами від цієї хімії..це біда і з цім треба боротись всім в тому числі і журналістам
17 Серпня 2017, 02:56
Садити чі не садити не вам вирішувати
17 Серпня 2017, 02:57
Садити чі не садити не вам вирішувати
17 Серпня 2017, 02:57
Тут треба лічіти
17 Серпня 2017, 04:10
Нещасний, ти по ходу друкуеш шо в голову прийде.
17 Серпня 2017, 04:40
каструвати кнура
17 Серпня 2017, 13:35
Його батькам зараз головне щоб він прийшов в психушці до себе а не про його срок думає,бо здоровий відсидів рік два і все а інвалід це на все життя,схаменіться поливати гряззю цю людину а тим більше клуб
17 Серпня 2017, 17:38
Так,позакривати всі спортклуби!Там збираються одні дебіли,даеш більше барів і налівалок щоб було де збиратись високодуховним інтелектуалам!
17 Серпня 2017, 19:21
А якби побили звичайного українця, то б і ЗМІ про це не писали. А якщо негра побили то сенсація.
17 Серпня 2017, 20:25
100%. До речi конфлiкт розпочали саме негри. Дiма з вигляду непоказний, маленький, круглий, тож вони вважали його легкою жертвою.
18 Серпня 2017, 00:01
&quot;Год копили средства: женщину из Нигерии, которая приехала в гости к сыну, не пустили в Украину<br/>17 августа 2017, 17:585.5тЧитати українською<br/>В аэропорту &quot;Борисполь&quot; в Украину не пустили женщину из Нигерии, которая приехала в гости к своему сыну.<br/><br/>Об этом на своей странице в Facebook рассказал руководитель проекта реабилитации пострадавших на войне &quot;Сердце воина&quot; Роман Торговицкий.<br/><br/>По его словам, герой этой истории – его сотрудник Шон.<br/><br/><br/><br/>ЧИТАЙТЕ:<br/>Звезды вернулись: &quot;безвизовые&quot; бабушки снова произвели фурор в &quot;Борисполе&quot;<br/>&quot;Вчера к Шону, врачу и сотруднику моей компании приехала мама из Нигерии. У нее была виза, все документы были в порядке. Миграционная служба вытащила ее из очереди в Борисполе (ибо она разительно отличалась своим цветом кожи), удостоверилась что она едет навестить своего сына и его семью на 2 недели, и спокойно выдворила ее из страны. Сейчас она находиться в шоке в Стамбульском аэропорту и ждет самолета обратно в Нигерию&quot;, - рассказал Торговицкий.
18 Серпня 2017, 02:31
Лучанку треба знайти і дати їй цукерок,а то всіх хоче закрити і в ат відправити,мабуть сама живе,без чоловіка,з котиками,а на рахунок вище написаного, вибив двері і зламав ніс?ви серйозно?перевірте інформацію,бо бабки біля будинк більш правдиво розказують
18 Серпня 2017, 04:43
))))))))))))))))))))
18 Серпня 2017, 12:51
Варта порядку ,порядок в себе навидіть ,де вас набралось в Луцьку)
19 Серпня 2017, 15:58
спочатку писали, що 3 серпня відбулась масова бійка з участю темношкірих студентів, а тепер знайшли одного і заспокоїлись. а де та маса, та група підтримки. Очевидно - що з клубом &quot;Воїн&quot; щось не те. шукайте тих дурнуватих бійців, бо скоро буде страшно на вулицю виходити
19 Серпня 2017, 20:46
Добрі люди. Той хто хоча б один раз спілкувався з таким рівнем спортсменами він розуміє що в них і краплі не має агресії такої яка у вас зашкалює, тут справи або в препараті або щось стало з психікою, нажаль. По поводу спортивних шкіл, то давайте всі закриємо всеодно наша нація в загально-освітніх школах і так 90 відсотків в спецгрупі, тоді буде 100.
22 Серпня 2017, 02:39
Це був справжній жах 12,08,2017 люди перелякані, крик злодій у квартирі. Ми чекали коли він вийде з квартири. А потім власника квартири, цього інваліда який ледь ходить, вів скрутивши фудболку на потилиці по ступеньках до низу і спихнув у підвал. Це чудо що він лишився живий. Злодій був несповна розуму, ми не хотіли його чипати у підїзді...
22 Серпня 2017, 02:39
Це був справжній жах 12,08,2017 люди перелякані, крик злодій у квартирі. Ми чекали коли він вийде з квартири. А потім власника квартири, цього інваліда який ледь ходить, вів скрутивши фудболку на потилиці по ступеньках до низу і спихнув у підвал. Це чудо що він лишився живий. Злодій був несповна розуму, ми не хотіли його чипати у підїзді...
22 Серпня 2017, 18:41
И шо тут за &quot;жах&quot;??? ))) Який &quot;злодий&quot; на??? ))) Звычайна невинна &quot;бытовуха&quot;, даты 10000 грывень штрафу шоб бильшэ нэ чудыв та й годи.
25 Серпня 2017, 05:22
Я знаю цього хлопця з нормальної сторони вже років 10, бачив як він займався, як спілкувався (адекватна нормальна спокійна людина) навіть декілька місяців тому говорив з ним щоб мого сина тренував. Тому тих хто його незнає прошу про нього погано не говорити. Але ця неадекватна поведінка більш за все була спровокована черепно-мозковими травмами та різними спортивними стимуляторами + можливі особисті проблеми.
30 Серпня 2017, 19:04
Походу под именем Андрей и Дмитрий один и тот же человек пишет - тренер. Странно, что тренер пишет такую чушь. Истеричные нападки на спортивное питание свидетельствуют только об одном - тренер почему-то активно пытается переключить внимание людей на спортивное питание. Такое чувство, чтобы выгородить себя. Вот только вопрос зачем? Может стероиды втихаря давал парню, чтобы тот успешнее выступал? А то какой-то бред пишут в комментариях, жертва спортивного питания, но крыша съехала от стероидов.., Это ведь разные вещи, ребята. Учите мат часть, блин. Стероиды в магазинах спорт пита не купишь, они запрещены. Но вот тренера где-то достают и пичкают ими избранных спортсменов.