«На Волині вперше зафіксували вірус Насірова», – соцмережі про хворобу Тиводара

11 Серпня 2017, 10:14
4758 Джерело: volynpost.com

Лучани продовжують з гумором реагувати на події навколо затримання керівника громадської організації «Варта порядку» Олександра Тиводара.

Нагадаємо, що під час слідчих дій у приміщенні управління СБУ в Олександра Тиводара погіршилось здоров'я. Відтак, 8 серпня до будівлі Луцького міськрайонного суду його привезли на каталці. Під час судового засідання адокат повідомив, що чоловік потребує лікування.

Ми вже писали про бурхливу реакцію соцмереж з цього приводу. Лучанка Софія Миронова у свою чергу назвала хворобу Тиводара «грипом Насірова» і навела кілька «симптомів» та методів «лікування».

«Увага! Будьте обережні! На Волині зафіксовано випадок захворювання «грипом Насірова»
Довідково: «Гострий вірус Насірова» серйозне захворювання яке потребує негайної госпіталізації! Мутувати даний вірус може у будь-яку хворобу, залежить від фантазії лікаря. Основні симптоми наступні:

1. Відкрите кримінальне провадження. 

2. Підозра у вчиненні кримінального правопорушення. 

3. Наближення судового засідання та обрання запобіжного заходу. 

Дана хвороба може атакувати вас зненацька де завгодно, наприклад, за кермом власного автомобіля, на свіжому повітрі, не врятують і стіни слідчого ізолятора. Підвищити імунітет людини та почати боротись з зараженням можливо лише при домашніх умовах (рекомендується також використовувати чудо браслет з GPS трекером) та обов’язково потрібно взяти хворого на поруки.

Цей вірус найбільш розповсюджений на території центральної України, на Волині зафіксовано вперше. Будьте обережні, профілактуйте грип методом дотримання вимог законів України!»

 

Коментарі
11 Серпня 2017, 13:29
Хай тоді ця Миронова все життя так хворіє
11 Серпня 2017, 13:35
В неї напевно імунітет--не порушувати ЗАКОНИ!!!!
11 Серпня 2017, 13:38
А де ж це наш ЛУЦЬКИЙ НАСІРОВ...? Чому не продовжує лікування в стаціонарі? Така жара,а він такий хворий....
11 Серпня 2017, 13:42
Ти дурак? Чи прикидаєшся. Бідолаха стан здоровя погіршився. Ти може лікар ветеринар? Чи нормально кашлянули.
11 Серпня 2017, 15:43
Як стан здоров"я погіршився-то в Гараджу.
11 Серпня 2017, 15:48
Цього кабана в сізо!
11 Серпня 2017, 15:58
Люди ШВИДКУ неможуть дочекатися,а тут пів дня стоїть біля суду... Хто оплатив???ЦИРК,не смішно...
11 Серпня 2017, 16:53
Справді віруси - бо нормальні Люди врожай збирають та ще премії за це видають
11 Серпня 2017, 16:59
Скільки там Тиводар казав у нього членів? Міняю всіх на одного члена бика з господарства Шумського
11 Серпня 2017, 19:44
Каструвати щоб не мучився
11 Серпня 2017, 20:45
Коли вас будуть пакувати по беспределу ви покiрно, як телята, сядете?
11 Серпня 2017, 21:04
не, будем як Промокашка кричати -Що? Га? То не я. і вообще ще у мене шрам від апендициту і Горбатий за мене Получится.
11 Серпня 2017, 21:04
не, будем як Промокашка кричати -Що? Га? То не я. і вообще ще у мене шрам від апендициту і Горбатий за мене Получится.
11 Серпня 2017, 22:56
Як вони схожі
11 Серпня 2017, 23:37
Не показуйте більше цього! Настільки противно, низько, гадко на це дивитися! Який же він мужчина після такого цирку! Фуууу! Жодна жінка до такого ще недодумалася, щоб такий цирк зробити! Судять же жінок!!!!! Але вони якось цю процедуру сприймають стійко! А це , навіть не знаю, як назвати! На війну!!!!!! Всіх тих 1000 довбурів, які ходять і щось вишукують! В нас на Волині Національнамгвардія соту долю не має стільки бійців!!! Який сором для Луцтка, для області!
12 Серпня 2017, 03:02
такі всі войовничі, відразу всіх на війну посилати, це не війна, це АТО, давайте всіх туди, хулі ж раз така мова пішла, який сором мати таких людей як Лучанка