Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Городищі господиня пече паску за старовинним поліським рецептом

13:18 01.05.2021
2692

У багатодітній сім'ї Морозів із села Городище декілька десятиліть зберігають бабусин рецепт паски.

Великодню випічку господиня Лариса Мороз готує 35 років, тепер же секретам випічки цієї паски навчає невісток. Про це йдеться в сюжеті Суспільного.

Родина переїхала в Городище з волинського полісся. Живуть тут понад 30 років. Одразу, розповідає господиня, завели господарство: курей, качок, індиків, поросят і корів.

Паску щороку випікають із домашніх продуктів. Борошно для випічки мелють із власноруч вирощеної пшениці. Свіже молоко дає домашня корова Ласунка.

Коли продукти на столі, Лариса Мороз вбирається у чистий одяг і молиться. Біля ікони завжди кладе серветку з вишитою на ній паскою і крашанкою. Ця вишивка, говорить жінка, сімейна реліквія, яку в повоєнні роки змайструвала бабуся.

«Бабця ткала і рушники, і доріжки – хатина аж світилася. І ота серветочка моєї бабусі я її зберігаю як оберіг, щоб на пасочку пасочка. Якщо вдається пасочка, то цілий рік буде гарний, у достатку та в мирі», – каже господиня.

Рецепт паски Лариса Мороз зберігає багато років. Каже: хоч і знає всі етапи приготування, щороку телефонує до мами, яка розповідає всі деталі.

Рецепт паски, який багато років передається з покоління в покоління, господиня не приховує. Каже: ділиться з усіма сусідами та навчає невістку.

Рецепт паски від Лариси Мороз:

  • 1 літр молока;
  • 1 кілограм цукру;
  • 20 яєць і 9 жовтків;
  • 200 грам олії;
  • 300 грам масла;
  • 250 грам дріжджів;
  • родзинки;
  • борошно – скільки візьме тісто.

Великодній хліб жінка випікає на літній кухні. Поки підходить закваска, яку госпдиня називає "розчинка", господар Василь Мороз розпалює піч. Чоловік каже: паска любить жіночі руки, а піч – чоловічі.

Поки в печі горіли дубові дрова, господиня завершила приготування «розчинки». Над тістом розміщує гілочки верби, щоб в родині всі були здорові, і застеляє його рушниками.

Таку традицію передала родині бабуся Софія, яка і в радянські часи не припиняла готувати і освячувати паску. Коли «розчинка» готова, домішується борошно і тісто ставлять підходити вдруге.

Поки тісто підіймається, жінка робить прикраси: квіти, листя, метелики і пташки. Далі тісто на великодню випічку поміщає у форми і залишає знову підростати.

Коли майбутні паски втричі збільшаться, господиня несе їх у піч.

Готові паски у родині ніхто не куштує до освячення. Жінка каже: дотримання великодніх традицій, які їй прищепили ще в дитинстві, гуртує родину та дарує гарний настрій.

Загрузка...

Коментарі
Загрузка...
10 травня
Сьогодні
Вчора
08.05.2021
07.05.2021