Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Фасад «Яровиці» – втілення сучасних рішень

13:18 29.04.2021
2083

Установка кондиціонера важлива умова для забезпечення оптимального мікроклімату в приміщенні і особистісного комфорту.

Компанія «Єврохолдінг» створює комфортні умови для проживання мешканців житлового комплексу «Яровиця». Для облицювання фасаду використовується система «SCANROC», що створює не лише виразний зовнішній вигляд будівлі, але й та підвищує енергоефективність. Для системи кондиціонування у конструкцію фасаду вмонтована дренажна система для відводу конденсату та для кожної квартири на фасаді передбачені корзини для зовнішнього блоку кондиціонера.

Фасадна корзина або ящик кондиціонера акуратна металева коробка, що має прорізи і отвори в корпусі. Вона допоможе убезпечити зовнішній блок вашої кліматичної техніки, що є найбільш дорогою її частиною, стане надійною перешкодою для:

  • негативних кліматичних явищ;
  • вандалізму та потрапляння випадкових предметів.

Захистить зовнішній блок від перегріву, не перекриваючи надходження свіжого повітря, що вентилює пристрій.

Фасадна корзина, що монтується на фасаді Яровиці має привабливий зовнішній вигляд і не велику вагу. Додасть фасаду будівлі цілісний і естетично привабливий зовнішній вигляд.Особливості корзин, що монтуються на фасаді Яровиці.

  • Ящик має збірно-розбірну конструкцію, виготовляється з надійного і міцного металу, обробленого спеціальним складом, що захищає від корозійних процесів, що підвищує термін його експлуатації
  • Забезпечення хорошої вентиляції. Корзина повинна дозволяти зовнішньому блоку виконувати його безпосереднє завдання - забезпечувати ефективний тепло- і повітрообмін. З цією метою виріб забезпечується перфорацією.
  • Невелика маса конструкції, яка не здійснює навантаження на фасад.
  • Дизайн корзини пропрацьовано так, щоб фасад будівлі, на якому розташовується конструкція, виглядав комплексно та гармонійно.

Обирайте сучасний та комфортний дім.

Консультаційний центр ЯРОВИЦЯ 050 402 05 05

Загрузка...

Коментарі
Загрузка...
10 травня
Сьогодні
Вчора
08.05.2021
07.05.2021